Як зробити бирку. разрісовка телефонів.

Від неприємностей на нашій планеті не застраховано жодне істота. Навіть самі слухняні, спокійні, розумні й віддані пси можуть загубитися. А вже про собак, які дуже боятися гучних і різких звуків і непосидючих щенят і зовсім говорити не варто. Мудрі батьки вчать своїх дітей знанням, пов'язаним з їх власним домом, ставлячи питання «Як тебе звуть?», «Де ти живеш?» І тому подібні. Собак говорити не навчиш, але можна їм на шию вішати бирки з інформацією та контактними даними власника.
Інструкція
1
Так ви дасте людям можливість здійснити благородну справу. Загубився цуценя додому зможе забрати далеко не кожен перехожий. А от набрати номер телефону, написаний або вибитий на бирці, може майже кожен. Погодьтеся, бирка на шиї у собаки буде якраз до місця. Нехай це і дрібниця, але подумати про неї (бирці) потрібно заздалегідь.
2
Вкрай не рекомендуємо надягати бирки на шиї тих собак, які лазять по вузьких лазам, наприклад, на так званих норних собак чи просто псів, які люблять пролазити через всякі дірки і щілини. Є небезпека того, що собака зачепиться цієї биркою за що-небудь і не зможе вилізти. Це також стосується і нашийників.
3
Відмінним вибором для вас буде металевий жетон або бирка зразок солдатських і офіцерських жетонів. Вони відносно дешево коштують. А в ряді зоомагазинів у великих містах працює послуга, за якою можна замовити жетон з написом, яку виберете ви самі.
4
А тепер поговоримо про пристрій бирки. На першій (лицьовій) стороні зазвичай пишеться: - Один-три номери телефонів, хоч мобільних, хоч стаціонарних. Якщо ви любите подорожувати з собакою, набийте також перед кожним номером домашнього телефону код міста, в якому ви проживаєте; - Кличка собаки; - Інформація про винагороду.
5
На оборотній стороні бирки ви можете помістити будь-яку інформацію за вашим вибором. Приміром: - Поверніть мене, будь ласка, господарям; - Хочу додому; - Зателефонуйте господареві.
6
Або можна набити щось спеціальне: - Собака небезпечна; - Собака хвора; - Є щеплення від сказу.
7
Для собак, які проводять багато часу за межами міста, рекомендується гравірувати адресу дачі або заміського будинку, бо в області буває проблематично розшукати телефон. В такому випадку відвести собаку додому легше, ніж намагатися передзвонити господарям.
Ярлик є значком швидкого запуску програми або файлу на комп'ютері. На відміну від виконуючого файлу, ярлик містить тільки зображення (іконку), назву і посилання на файл запуску. Зазвичай ярлики створюють для зручності, наприклад, на робочому столі, щоб кожного разу не шукати папку з часто запускається програмою.
Інструкція
1
Для того, щоб створити ярлик в будь-якому місці вашого ПК, наприклад, на робочому столі, клікніть на ньому правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Створити», а потім «Ярлик».
2
У вікні буде потрібно ввести адресу, за якою розташовується виконуючий файл вашої програми, іншими словами, ви повинні знати, в яку папку була встановлена програма, до якої ви хочете зробити швидкий доступ за допомогою ярлика. Зазвичай програми встановлюються в папку "C:/Program Files". Так, наприклад, виконуючий файл браузера Internet Explorer знаходиться по шляху "C:/Program Files/Internet Explorer/iexplore.exe". виконуючі файли зазвичай завжди мають розширення ".exe". Вводити адресу можна як вручну, так і вибравши опцію «Огляд ...», яка відкриває провідник Windows для більш зручного пошуку потрібного файлу. Після того, як файл запуску для ярлика знайдений, натисніть «Далі».
3
Наступним кроком слід назва ярлика. Введіть бажане назву, наприклад, «Гра», і натисніть кнопку «Готово». Ярлик з'явиться на робочому столі. Зверніть увагу, що ярлик відрізняється від справжнього файлу тим, що в лівій нижній частині його іконки розташовується значок у вигляді стрілки.
Зверніть увагу
Видаляючи ярлик, ви не видалите виконуючий файл і тим більше програму.
Корисна порада
Таким же чином можна створювати ярлики до сайтів - так звані «закладки». Просто в поле адреса файлу введіть адресу веб-сторінки, наприклад, http://www.example.com, і створіть ярлик.