Як побудувати дешево дачу. Як побудувати найдешевшу дачу.

Заміське житло з кожним роком набирає популярність. Все більше наших співвітчизників переселяються в заміські будинки із задимлених і галасливих міст або просто їдуть на літо жити на дачу . І абсолютно зрозуміло бажання багатьох з них побудувати будинок самостійно і так, щоб будівництво обійшлося їм якомога дешевше. В даний час це актуально.
Інструкція
1
Хочеться відразу відзначити, що будівництво традиційних брущатих будинків до економічним варіантам зведення приватного будинку не відноситься. А от сучасні щитові будинки стоять на порядок дешевше. Тому вони і є затребуваними серед дачників і садівників.
2
Ці будинки будуються з екологічно безпечних і практичних матеріалів, а також відкривають перед очима широкі можливості для різних дизайнерських рішень. Щитової будинок буде порівняно недорогим, легко зводяться і володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, а також можливістю вибору будь сподобалася архітектурної форми.
3
Щитовий будинок - це конструкція, яка складається з готових до монтажу панелей. Зведення такої споруди істотно відрізняється від будівництва будинку з брусів. Немає необхідності встановлювати надійний фундамент, а тому і час будівництва щитового будинку значно скорочується. Так середній за розмірами одноповерховий будинок можна самостійно побудувати і обробити протягом п'яти днів. І він обов'язково буде красивим і затишним.
4
Альтернативою таким будинкам є житло, що складається з так званих щепоцементних плит. Ці плити на 90% складаються з деревної тріски, обробленої особливим чином. Кріпляться вони металевими стяжками один навпроти одного.
5
З цих же плит виготовляються малі архітектурні форми, перегородки в будинку і багато іншого. Опалубка виставляється по поясах на потрібну висоту за допомогою цвяхів і металевих стяжок. Перекриття також монтуються вручну: плити або пустотні короби укладаються на тимчасові стійки. Після цього конструкція армується шляхом заливання внутрішніх порожнин, що утворилися між щепоцементних плит, бетоном. Після застигання розчину можна вважати, що будинок побудований. Залишиться лише призвести оздоблювальні роботи.
6
Головним достоїнством щепоцементних плит є їх багаторазова мінералізація. Тобто, зовні вони схожі на якийсь мінерал, а всередині вони складаються переважно з натуральної деревини.
Зверніть увагу
Як побудувати дачний будинок. Варто сказати, що дачний будиночок може використовуватися з різною періодичністю: для проживання в ньому тільки в літні місяці (використовуватися як дача), для проживання влітку і зрідка в зимовий час і для проживання на постійній основі.
Корисна порада
Дачний питання: з чого побудувати дачу. У літній сезон всі поспішають вирватися із задушливого міста, тільки куди? Багато розсудливо вирішують не розмінюватися на знімні дачні варіанти, а, купивши власний, нехай і невелику ділянку землі, побудувати на ньому житло і насолоджуватися спокоєм і близькістю до природи, забувши про стрес життя у великому місті хоча б на вихідні.