Як зав'язувати хокейні ковзани.

Гарна шнурівка хокейних ковзанів - це, в першу чергу, гарантія вашого комфортного катання. Все ж якщо коник і не злітає з вашої ноги, це ще не означає, що він добре зашнурован. Ви можете невеликого зазору і не відчути, але ковзани при неправильній шнурівці будуть на нозі сидіти погано, що буде позначатися на швидкості пересування. А швидкість в хокеї - це дуже важлива характеристика.
Інструкція
1
Шнурки занадто товстими бути не повинні. Кращий вибір - це шнурки з нейлону, які можуть ще й трохи розтягуватися. Черевик коника до місця згину вашої стопи потрібно зафіксувати тугіше, а потім закріпити цю частину шнурівки за допомогою простого вузла з додатковим перехрещуванням шнурків. Рекомендується виробляти шнурівку зовні усередину, щоб хрестики від шнурків у вас лежали на язичку черевика, знизу. Так черевик буде щільніше прилягати до ноги.
2
Безпосередньо близько пальців шнурівку затягувати занадто туго не можна, щоб не порушити кровопостачання. Хоча нога і не повинна всередині черевика провертатися, а носок від устілки відділятися не повинен. Якщо на вашому черевику є нижня пара гачків, а також верхня пара отворів, шнурки затягуйте так, щоб п'ятка до задньої частини черевика і устілці прилягала досить щільно.
3
Потім, щоб не утруднити собі процес тильного згинання стопи під час певних рухів, закінчите шнурівку досить вільно, сильно не натягуючи шнурки. Професіонали рекомендують на кожній парі дірочок або гачків перевіряти, чи можна спокійно присісти чи ні.
4
Зручніше і щільніше на ногах сидять ковзани , черевики яких оснащені гачками, а не отворами. Гачки значно полегшують процес шнурівки, а також дозволяють знімати взуття для відігрівання ніг і відпочинку набагато частіше. Відстань між гачками на зашнурованому черевику повинно складати, щонайменше, 2-2,5 см. Під час шнурівки верху черевиків, накидають шнурок зверху гачка, після чого заводите під нього вниз, потім наверх в напрямку наступного гачка. Так у вас вийде щось на зразок петлі навколо кожного з гачків. Це дозволить шнурівці добре триматися.
Корисна порада
Якщо черевик зашнурован правильно, то просунути під шнурки палець буде неможливо.
  •  Купувати ковзани потрібно строго вашого розміру або з урахуванням того, що вони будуть одягатися на носок. Врахуйте - ковзани повинні щільно облягати ногу. Разом з тим потрібно перевірити, наскільки вам в них зручно. При примірці в магазині можна зашнурувати ковзани, побути в них якийсь час. Якщо десь щось тисне або тисне - краще поміряти іншу модель. Інакше під час катання спочатку дрібне незручність може викликати дискомфорт, який може зіпсувати враження від катання. Наприклад, якщо язичок ковзанів буде подворачиваться, ви будете відчувати тиск в нозі під час всього катання і ризикуєте натерти мозоль.
  •  Слід також навчитися зав'язувати ковзани. Це важлива умова, оскільки перетягнуті ковзани будуть здавлювати ноги і не давати циркулювати крові. З іншого боку, якщо ноги не зафіксувати, втрачається швидкість і маневреність. Зате збільшується ймовірність придбання натертостей і мозолів. Зашнуровивая ковзани, не потрібно затягувати шнурки в області пальців. Тут потрібне зберегти хороший кровообіг.
  •  Зате вище, на підйомі ноги, слід затягнути тугіше. Нога фіксується і буде нерухома при катанні. А нагорі, у гачків, краще знову послабити шнурівку. Можна навіть залишити самі верхні гачки незадіяними. Таким чином ви досягнете правильної циркуляції крові в нозі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/bScV75i_6yM