Як вибрати найкращий комп'ютер.

Як вибрати кращий комп'ютер - з таким питанням стикається кожна людина, яка вирушає за комп'ютер ом вперше. Перед тим як ви купите свій перший ПК, вам потрібно знати певні чинники, які дозволять вам визначитися з вибором комп'ютер а.
Вам знадобиться
  • Вільний час.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що питання «як вибрати найкращий комп'ютер » сам по собі не зовсім коректний. Поняття «кращий комп'ютер » може кожною людиною трактуватися по-різному, виходячи з цього, при виборі персонального комп'ютер а, вам слід покладатися на самого себе, аніж на поради оточуючих вас людей або продавців. Що стосується продавців - їх взагалі не варто слухати, т.к. головна мета кожного менеджера з продажу полягає саме в продажу товару, а підходящого для ваших цілей чи ні, це вже другорядне питання.
2
В першу чергу задайте запитання самому собі - навіщо вам потрібен комп'ютер . Якщо ви бажаєте придбати ПК для розваг, вам потрібно буде звертати увагу на одні його характеристики, якщо для роботи - то характеристики повинні бути зовсім іншими. Так чи інакше, основною вимогою до комп'ютер у в обох випадках стане його висока продуктивність. Ви можете поєднати робочий ПК і ПК для розваг, купивши комп'ютер за такими характеристиками.
3
Так «кращий комп'ютер » повинен мати в собі як мінімум чотирьох ядерний процесор, який повинен супроводжуватися мінімум шістьма гігабайтами оперативної пам'яті і двома гігабайтами пам'яті відеокарти. Крім цього, ПК також повинен передбачати роботу з інтерфейсом USB 2.0 і USB 3.0, і оснащуватися потужним CD-DVD приводом з підтримкою запису інформації на диски. Що стосується жорсткого диска, бажано вибрати високошвидкісну модель, обсяг пам'яті якої складатиме більше 512 гігабайт. В такому випадку ваш ПК оптимально підійде, як для роботи, так і для розваг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8P5HBVRjNy4