Як перемикати передачі. Як перемикати передачі автомат.

Автоматична коробка, надзвичайно зручна річ. Як управлятися з такою машиною, можна пояснити на пальцях.

Під ногами у вас буде всього дві педалі - це газ і гальмо. Праворуч, на звичному місці знаходиться важіль коробки-автомата. Щоб перемикати передачі на автоматі багато вчитися не потрібно. Запам'ятати все просто, головне це практика. На коробці, як правило, є важіль і кілька позначок.

  1. Латинське D позначає рух.
  2. Латинське N позначає нейтраль. Цей режим внесений для порядку, його практичне використання з коробкою автоматом - на автомийці коли колесом ви заїжджаєте на біжучий стрічку, і в інших подібних випадках.
  3. Латинське R позначає рух назад.
  4. Іноді є режими АКПП позначені плюсом і мінусом - це напівавтоматичний режим, коли за допомогою важеля ми можете перемикати передачі самостійно. Цей режим допоможе в снігову зиму рушать з місця з другої передачі, коли з першої передачі колеса машини буксують.

У звичайній ситуації щоб рушити з місця, вам потрібно вичавити гальмо, поставити важіль кнопку на коробці передач на драйв (D) і повільно рушити, натиснувши на газ. Швидкість рух регулюється педаллю гальма. Все принадність коробки передач в її простоте.Механіческая коробка передач куди складніше за своєю організацією. Не дивлячись на те, що перемикати передачі тут потрібно куди частіше, це не викличе великих проблем. Головне - особистий досвід і практика. З ходом часу ви напрацює точність рухів і навик перемикання передач. На жаль, автомат порівняти за ступенем складності з механікою просто неможливо. Це небо і земля. Проте справжніх цінителів авто, змусити перейти на автомат буває складно. Чи то це данина моді, чи то данина минулому. А можливо, це бажання тримати процес повністю в своїх руках.