Як поставити мийку. вирізати стільницю.

Вбудовувані мийки виготовляються і різних матеріалів, а також мають нічим не регламентовані форми та розміри. Все залежить від індивідуальних переваг кожного покупця. Круглі і трикутні мийки краще встановлювати в маленьких кухнях, щоб заощадити дорогоцінне місце. Зазвичай такі мийки встановлюються в кутах кухні.
Інструкція
1
Мийки ставляться в уже пророблені в столешницах отвори або ж вирізають отвір самі за формою установлюваної раковини. Як і мийка, стільниця теж може вироблятися з самих різних матеріалів - ДСП, дерева, каменю, керамічної плитки і навіть металу. Борт мийки повинен знаходитися врівень з рівнем стільниці або ж трохи вище. Якщо і раковина, і стільниця виготовлені з одного і того ж матеріалу і виконані в одній кольоровій гамі, то можна домогтися ефекту, при якому обидві ці частини будуть виглядати як одне ціле.
2
У багатьох магазинах є послуга (звичайно, платна) по установці мийок. І вам, швидше за все, доведеться вдатися до допомоги магазина, якщо ваша стільниця виконана з штучного каменю - кориана. У вас-то фрези в будинку може і не виявитися, а ось у професіоналів всі інструменти з собою. Самостійно вмонтувати мийку ви зможете без особливих клопотів, якщо ваша стільниця буде зроблена з ДСП або дерева. І якщо є можливість зняти стільницю, краще так і зробіть.
3
Після закінчення установки раковини, підключіть зливну арматуру, а потім встановіть змішувач. До речі, система зливу ускладниться, якщо ваша мийка матиме два відділення. Зручно буде в цьому випадку зібрати систему заздалегідь і герметично з'єднати сифон після установки мийки з отворами переливу і зливними випусками.