Як підготувати пластикові лижі.

Принісши додому нові пластикові лижі , не поспішайте одразу ж починати кататися. Спочатку необхідно провести ретельну обробку пластикових лиж. Як? Розповідаємо.
Інструкція
1
Купивши в магазині нові пластикові лижі , не поспішайте відразу спробувати їх у дії, адже для початку необхідно провести спеціальну підготовку лиж. Перед першим катанням потрібно лижі отциклевать і обробити.
2
Обробка проводиться до стану повної гладкості, після це берете ганчірку (її можна змочити в скипидарі) і протираєте оброблену поверхню лиж.
3
В зоні вантажній частині лиж (40-50см) потрібно провести мастило парафіном, також можна скористатися спеціально призначеним для цього гелем. Парафін потрібно накладати при кімнатній температурі.
4
Після нанесення парафіну або гелю, його необхідно розрівняти за допомогою праски. Зверніть увагу, що температура підошви повинна бути більш 200 градусів. Далі слід дати йому охолонути протягом двох годин, а після зняти надлишки парафіну, використовуючи спеціальну пластикову циклю, знімати потрібно так, щоб парафін залишився в порах пластикової поверхні.
5
Далі протріть лижі синтетичною тканиною, і можна приступати до процесу мастила. На завершення обробки кілька разів пройдіться по лижам латунної щіткою.
Корисна порада
Пам'ятайте, що по закінченню зимового сезону необхідно закрити ваші лижі твердої маззю твердої консистенції і зберігати їх в горизонтальній положенні, звертаючи увагу на те, щоб не стискати їх занадто сильно.