Як купувати золоті монети. афера з золотими монетами.

Необхідність робити накопичення на чорний день змушує нас вибирати спосіб, при якому вкладені кошти не зможуть знецінитися. Оскільки, попит на золото постійно зростає, багато хто почав вкладати свої гроші не в валюту, чий курс схильний до частих коливань, а в золоті монети і злитки. З точки зору здорового глузду, найкраще збирати гроші золотими інвестиційними монетами, розглядаючи їх як міні-зливки. Купівля монет не оподатковується ПДВ, тому монети обійдуться дешевше, ніж злитки з тим же вагою.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили купувати золоті монети, бажаючи зберегти від інфляції свої накопичення, то спочатку знайдіть банк, який надає своїм клієнтом таку послугу. Інформацію ви можете знайти на сайтах банків або звернувшись в операційний зал будь-якого банку.
2
Скажіть про своє бажання придбати золоті монети операционисту. Вам на вибір будуть запропоновані монети, викарбувані в Росії або за кордоном - в Китаї, США, Канаді, Австрії чи Великобританії. Немає ніякої різниці крім естетичних переваг, монети якої країни ви виберіть. Нумізматичну цінність ці монети не мають, оскільки карбують їх великими тиражами.
3
Досвідчені скупники золотих монет не лінуються перерахувати вартість грама золота з урахуванням ваги кожної монети. Різниця, звичайно, дуже невелика - буквально, копійки, але, як відомо, копійка береже рубль. Беріть монети тієї країни, в яких золото виявилося дешевше.
4
Придбати золоті інвестиційні монети ви можете і у будь-якого фізичної особи, причому дешевше, ніж у банку. Але в цьому випадку існує ризик підробки, шахрайства або обману.
5
Ще одна можливість покупки золотих монет є у тих, хто їде за кордон. В цьому випадку врахуйте, що без мита можна провести золоті монети на суму не більше 65000 рублів, а це по вазі всього близько 100 грам. Мито за ввезення більшої ваги золота становить 30%. Крім того, безмитно ввезти таку кількість золотих монет ви зможете не частіше, ніж раз на місяць.
Нумізмати купують монети , щоб їх колекція розширювалася. Інша ж категорія громадян, вельми нечисленна, намагається купувати монети дешево, щоб потім продати їх в два, а то і в три рази дорожче. Тим самим ці люди заробляють на скупці і перепродажу монет непогані гроші. Є кілька способів, які допоможуть вам заощадити при покупці рідкісної монети .
Інструкція
1
Якщо до вас прийшли продавати свої монети , придивіться до людини і до його поведінки уважніше. Адже по тому, як людина до цих монет відноситься, можна зрозуміти, скільки приблизно він зможе за них запросити. Перевірте людини простим питанням типу: «І скільки в тебе тут?». Якщо відповідь точний, значить, продавець вже призначив для своїх монет «уявну» ціну (зазвичай завищену), причому конкретну. У таких людей найчастіше марно намагатися купити монети дешевше, ніж за них просять. А от якщо людина прийшла до вас без всяких пакетиків або коробочок, несучи монети в кишені, значить він, швидше за все, не прагнути отримати з них якусь певну суму. Тут-то ви можете запропонувати свою ціну, занижену (наприклад, 50-100 рублів за штуку).
2
Другий спосіб, який допоможе вам купити хороші монети за безцінь, полягає в наступному: покажіть продавцеві, що його жменька монеток - це лише «крапля в морі». Як це зробити? Якщо у вас багато монет, які представляють хоча б маломальскую цінність, заздалегідь покладіть їх у мішечок, щоб потім продемонструвати їх продавцю. Можливо, йому навіть стане соромно за те, що він приніс ці нещасні «гроші» і віддасть їх задешево.
3
Якщо продавана монета коштує пристойну суму грошей, то можна для початку висловити своє захоплення фразою типу «Який примірник! Я вам можу дати за цю монету цілих 1000 рублів, тому що вона мене зацікавила. Такий монети в моїй колекції НАЧЕБТО ні ». А потім зробіть вигляд, ніби телефонуйте другу або просто подзвоніть людині, з якою у вас вже укладена попередня домовленість. Уточніть, скільки ця монета коштує. А друг вам скаже, що дана монета нібито надовго впала в ціні і зараз коштує близько 600 рублів, але не більше ». Ця розмова повинна відбуватися на очах продавця, щоб той чув кожне ваше слово. Можна включити «гучний зв'язок». Цей прийом спрацьовує в більшості випадків.
4
Непогано діє і «обмін». Даний спосіб доцільно використовувати тоді, коли пропоновані вам екземпляри монет мають реальну ціну. Срібні радянські полтинники для обміну підходять просто відмінно. Простим громадянам срібло в буквальному сенсі «затемнює» очі. Тому вони так легко розлучаються зі свідомо дорогими і рідкісними монетами.
Корисна порада
Звичайно, всі перераховані способи в якійсь мірі можна віднести до дрібного шахрайства. Хоча продавці самі приносять вам монети. У кожному разі, користуватися перерахованими способами чи ні, вирішувати тільки вам.