Як зшити ведмедиків тедді.

Ведмедики Тедді привертають і дітей і дорослих своєю природністю і своєю чарівністю. Сучасні майстрині з задоволенням шиють ведмедиків Тедді , придумуючи все нові і нові образи, які обмежуються тільки їх фантазією. Ви теж можете зшити власного ведмедика Тедді - техніка пошиття іграшки доступна як досвідченим, так і початківцям рукодільниця.
Інструкція
1
Для пошиття ведмедика підготуйте 1/4 метра мохеру на бавовняної основі, невеликий відріз фетру, холофайбер, обрізки шкіри, скляні очі для іграшок, гвинти з прогумованими гайками та шайбами, а також міцні нитки і масляні фарби.
2
Виріжте викрійки деталей ведмедики і перенесіть їх на виворітну сторону мохеру, слідуючи напрямку ворсу. Перед розкриємо перевірте дзеркальність деталей і поєднуйте їх за допомогою тегів. Деталі на тканини викроюйте з припусками на шви в 0,5 мм, намагаючись не зрізати ворс, а різати тільки бавовняну або трикотажну основу мохеру. Перевірте парні деталі на симетричність, наклавши їх один на одного.
3
Деталі зшивайте вручну швом «назад голку» з вивороту, або прострочіть на швейній машинці. Зшиваючи деталі голови, почніть з зшивання виточок, а потім прострочіть частина голови від кінчика носа до шиї, і ушийте клин з тканини від центру носа до основи шиї.
4
Надріжте кутові припуски і виверніть деталь. Потім зшийте вушка, також надріжте кутові припуски і виверніть їх. Незашітим край загорніть всередину і зашейте вручну потайним швом. Всі інші деталі ведмедики (тулуб, руки і ноги) зшийте разом, залишивши відкритою одну сторону для набивання. Зшиваючи ніжки, не забудьте вшити окремо викроєні підошву.
5
Голову ведмедики рівномірно набийте холофайбер і утрамбуйте наповнювач дерев'яною паличкою. На морді ведмедики вистриг зайвий ворс і вишийте ніс, попередньо вирізавши його форму з фетру та приклеївши на потрібне місце на морді. Нитками "ірис" вишийте ніс, зробивши два шари вишивки для міцності. Потім вишийте рот, ввівши голку з ниткою в основу носа і вишиваючи контури рота ведмедики. Заведіть нитку навиворіт і закріпіть.
6
На кожен з скляних або пластикових очей надіньте за допомогою голки і нитки білий фетровий гурток, щоб очі виглядали виразнішими, а потім пришийте очі до потрібних місцях, натягуючи нитку так, щоб очі заглибилися в тканину.
7
Після очей переходите до пришивання обох вух, притягаючи їх до голови, і приклеюванню верхніх повік, які можна вирізати зі шматочків шкіри або фетру.
8
В шию ведмедики вставте шарнірне кріплення з гвинта з шайбою, другий кінець якого потрібно розмістити в тулуб ведмедики. Завдяки шарнірному кріпленню, голова ведмедика с може повертатися в сторони. Верхні лапи набийте і також прикріпіть за допомогою шарнірних болтів.
9
Набивши нижні лапи, не забудьте за допомогою ниток утянуть їх нижню частину, формуючи пальці. Набейте синтепоном тулуб, зашейте всі отвори потайним швом і пришити хвіст. Додатково ви можете розвести олійні фарби і затонировать ведмедика за допомогою губки і плоскої кисті в районі очей, носа і вух.
Загальнодоступні матеріали і найпростіші інструменти дозволяють кожному бажаючому, навіть новачкові, без будь-яких істотних витрат досить легко і успішно оволодіти мистецтвом шиття красивих м'яких іграшок.
Вам знадобиться
  • Клаптик синтетичного коротковорсового хутра двох кольорів, трохи тканини.
Інструкція
1
Зробимо заготовки: тулуб - 2 деталі, черевце - 2 деталі, голова - 2 деталі, лоб - 1 деталь, вухо - 4 деталі, ніс - 2 деталі, лапа - 4 деталі, ступня - 2 деталі, подушечка для лап - 4 деталі, кігті - 4 деталі. З хутра світлих тонів робіть голову, лоб, вуха (2 деталі), тулуб, черевце, ступні (2 деталі); з темного хутра - вуха (2 деталі), ніс; з щільної коричневої тканини - подушечки на кігті і лапи.
2
Голова. Деталь носа пришийте до кожної деталі голови з означеної на кресленні лінії. Зшийте нижню частину голови до лінії шиї. Між двома частинами голови від з'єднайте частими косими стібками ушийте лоб. Виверніть голову, набийте наповнювачем, починаючи з носа.
3
Тулуб. З'єднайте попарно деталі черевця з деталями тулуба, зшийте нижню і верхню боку ніг, залишивши незашітим отвір для ступні. Зшийте ступні, нашейте на них по відзначеному контуру круглу деталь (подушечку) з сукна. Ступні ушийте в отвори на кінцях ніг. Зшийте обидві деталі тулуба по середньої лінії, залишивши отвір по лінії шиї. Виверніть тулуб і набийте. Пришити до тулуба голову, почергово боку голови і тулуба проколюйте голкою по лінії шиї.
Зверніть увагу
Для того, щоб ведмідь вийшов більш реалістичним, робіть його з натурального хутра.
Корисна порада
Щоб дитині було цікавіше з ним грати, ушийте в нього пискавку.