Як запустити ярлик.

Щоб запустити на комп'ютері певний додаток, потрібно скористатися передбаченим для цього ярликом . Сьогодні існує декілька способів, які дозволяють користувачу запускати ярлики.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Найбільш простий і звичний для всіх користувачів спосіб запуску ярлика - клік по ньому. Для того щоб запустити ярлик, просто наведіть на нього мишкою і лівої кнопкою мишки двічі клікніть на ньому. Після цього система запустить програму, якої відповідав ярлик.
2
Ви також можете запустити ярлик через його меню. Для цього наведіть на нього курсор мишки і клікніть її правою кнопкою. Навпаки ярлика з'явиться меню, де будуть відображені всі можливі з ним операції. Виберіть серед усього списку опцію "Відкрити" і клікніть на ній лівою кнопкою мишки. Після даної дії ярлик активує запуск певної програми.
3
Нерідко трапляються такі ситуації, що ні подвійний клік мишки по ярлику, ні його запуск через опції, які не активують завантаження програми. В такому випадку, щоб запустити ярлик, вам слід виконати наступні дії. Клікніть по ярлику правою кнопкою мишки. Серед усіх функцій виберіть опцію «Запуск від імені ...».
4
Відкриється вікно, в якому вам потрібно поставити галочку навпроти параметра «Адміністратор». Після того, як галочка буде поставлена, натисніть на кнопку «ОК». Додаток буде запущено системою з правами адміністратора. Якщо ж ярлик і раніше не буде запускатися, ймовірно, що він пошкоджений. В такому випадку вам слід спробувати запустити додаток через його кореневу папку.