Як вибрати тематику для сайту.

У наші дні сайт може створити будь-який бажаючий. Сайти відвідуються людьми, і чим більше сайт має відвідувань, тим він популярніший. Люди переходять на сайти за посиланнями з інших сайтів, рекомендують сайти своїм друзям, шукають сайти в пошукових системах. Є одна особливість, прямо впливає на популярність сайта : і люди, і пошукові системи віддають перевагу сайта м з яскраво вираженою тематикою. Саме тому над тим, як вибрати тематику для сайта , розмірковує і школяр, недавно почув про заробіток в інтернеті, і досвідчений бізнесмен, який бажає створити новий інтернет-проект.
Вам знадобиться
  • Будь-який сучасний web-браузер.
Інструкція
1
Складіть перелік можливих тематик. Скористайтеся для цього аналізом рубрик найбільших каталогів сайтів (yaca.yandex.ru, dmoz.org). Перелік тематик буде представлений у вигляді дерева. Розумно обмежуйте вибір тематик. Вибирайте тематики до другого або третього рівня вкладеності. Не вмикайте в свій рубрикатор такі розділи каталогу як "форуми" або "каталоги".
2
Мінімізуйте список тематик. Видаліть зі списку тематики, створення сайта в рамках яких важко або неприйнятно. Якщо передбачається наповнювати сайт власноруч, видаляйте тематики, знаннями в яких ви не володієте. Якщо для створення інформаційного змісту передбачається використання праці фрілансерів-письменників, досліджуйте ринок контенту з відповідних тем і визначте, чи готові ви купувати матеріали за існуючими цінами. Досліджуйте конкуренцію в кожній з тематик. Можливо, просування сайта в багатьох з них виявиться вельми скрутним. Видаліть такі тематики зі списку.
3
Виділіть пріоритетні тематики. Перегляньте список можливих тематик сайта . Помітьте ті з них, створення сайта в яких буде найбільш простим, а просування сайта - найбільш ефективним. Використовуйте знання про конкуренцію в різних тематиках і доступності інформаційного контенту в них.
4
Виберіть тематику для сайта . Серед виділених тематик визначте ту, в якій ваш сайт зможе успішно конкурувати і приносити найбільший дохід. Не секрет, що ціна кліка в системах контекстної реклами, вартість розміщення банерів, вартість платних посилань відрізняється на порядки для різних тематик. З іншого боку, для сайтів різних тематик на порядки різниться і чисельність можливої цільової аудиторії. Наприклад, гумористичні сайти відвідують і домогосподарки і бізнесмени, і високооплачувані юристи, трафік таких сайтів може бути дуже великим, але ціна кліка в подібній тематиці мінімальна. Сайти юридичного напряму можуть мати низький трафік, але вартість переходу користувача з них може досягати декількох доларів. Проаналізуйте дані про можливе трафике сайта , використовуючи сервіси статистики запитів пошукових систем, наприклад, wordstat.yandex.ru. Проаналізуйте дані про вартість розміщення контекстної реклами в кожній тематиці, використовуючи дані відповідних систем, наприклад, direct.yandex.ru.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0TXdltRx5Vc
Зверніть увагу
Конкуренція в деяких тематиках може бути дуже високою, хоча на перший погляд може здатися, що це не так.
Корисна порада
Вибирайте тематику для сайту з урахуванням особистої схильності до неї.