Як вставити шпульку. Як витягнути нитку з шпульки.

Маючи швейну машинку, можна втілювати в життя найрізноманітніші ідеї та фантазії, шити і ремонтувати предмети одягу та інтер'єру, створювати аксесуари, і багато іншого - але шиття на машинці можливо тільки в тому випадку, коли вона укомплектована всіма необхідними деталями , і якщо ви вмієте їх правильно встановлювати. Перед тим, як починати шити що-небудь, в швейну машинку потрібно заправити не тільки верхню, а й нижню нитку, яка намотується на шпульку .
Інструкція
1
Вставити шпульку в швейну машину дуже просто. Для початку заправте в машинку верхню нитку - візьміть котушку ниток потрібного кольору і надіньте її на стержень. Кінчик нитки пропустіть через нітенаправітель і простягніть між пластинами регулятора натягу нитки.
2
Потім просмикніть нитку через отвір нітепрітягивателя. Протягнувши нитку крізь останню петлю, звільніть її і зріжте кінчик під кутом гострими ножицями. Потім акуратно заведіть кінчик нитки у вушко швейної голки з боку зовнішнього довгого жолобка. З протилежного боку голки витягніть нитку і виведіть її назад, простягнувши під притискною лапкою.
3
Тепер настав момент для заправки нижньої нитки. Візьміть шпульку і намотайте на неї нитку вручну, або за допомогою механічної моталки. Візьміть шпульку так, щоб кінчик нитки був направлений по колу зліва направо, і в такому положенні вставте її в шпульний ковпачок.
4
Напрямок нитки в шпульці повинно відповідати напрямку прорізи в шпульно ковпачку. Витягніть кінчик нитки з прорізи, а потім візьміть ковпачок і вставте в потрібне місце в нижній частині швейної машинки. Якщо ви почуєте клацання, значить, шпулька встановлена вірно.
5
Кілька раз проверніть на себе махове колесо, притримуючи кінчик верхньої нитки. Після того, як голка один раз опуститься і підніметься, потягніть за кінчик верхньої нитки і витягніть разом з ним кінчик нижньої нитки з шпульки. Обидві нитки витягніть назад і заведіть під притискну лапку.