Як підібрати піджак.

Колір і модель піджака може варіюватися залежно від смаку того, хто буде його носити. Якість тканини буде залежати від фінансових можливостей покупця. Незмінними залишаються тільки ті параметри, які визначають правильну посадку піджака по фігурі.
Вам знадобиться
  • Дзеркало
Інструкція
1
Незалежно від того, чоловічий піджак ви вибираєте чи жіночий, зверніть увагу на плечі цього предмета гардероба. Приміряйте піджак і правою рукою прощупайте своє ліве плече. Шов на піджаку повинен знаходитися рівно на тому ж рівні, де закінчується лінія плеча.
2
Підніміть руки і зробіть ними кілька рухів. В області пахвовій западини піджак повинен бути скроєний так, щоб не утрудняти рухів або, навпаки, не бути занадто вільним і безформним.
3
Зверніть увагу на довжину рукава. Він обов'язково повинен доходити до зап'ястя і перебувати на 1,5-2 см вище манжети сорочки. При зігнутою руці рукав не повинен підніматися дуже високо.
4
Подивіться, чи плавно облягає шию воріт і м'яко Чи лягають лацкани. Комір сорочки повинен виглядати над коміром піджака на 1 см.
5
Застебніть піджак. Якщо у моделі дві шліци, в такому положенні вони не повинні розходитися. Гудзики повинні вдягають в петлі вільно і, зрозуміло, застебнуті борта не повинні бути тугими.
6
Задня частина піджака , якщо він обраний правильно, буде рівно прилягати до спини, не зморшки і не натягатися. Зайва свобода і «роздута» спина піджака вказують на те, що варто вибрати іншу модель.
7
Якщо крій одягу вас влаштовує, перевірте якість швів, тканини і фурнітури. Упевніться, що всі ярлички з рекомендаціями про відхід та інформацією про склад матеріалу на місці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=712mY-0CrX8
Класичний чоловічий костюм , завдяки своїй універсальності і красі, є в гардеробі кожного чоловіка, що стежить за власним стилем. Проте, якщо ви вирішили придбати костюм вперше, вам варто дізнатися, чим відрізняються різні види костюмів, а головне - як правильно провести примірку, щоб бути впевненим у тому, що костюм підходить до вашого розміром і вашої фігурі.
Інструкція
1
Існує три основних види костюмів - американський, англійський і європейський, і вони підходять чоловікам різної статури. Якщо у вас велике статура, вам підійде американський костюм з однобортним піджаком на трьох ґудзиках і прямими строгими брюками. Розстебнувши верхній гудзик, ви зможете візуально зробити своє тіло стрункішим і вище.
2
Якщо ж ви можете похвалитися спортивної та стрункою фігурою, найкращим варіантом для вас буде англійський костюм з приталеним і подовженим піджаком з розрізом ззаду. Такий костюм вигідно підкреслить достоїнства вашої фігури.
3
Також існують європейські чи італійські костюми, які відрізняються від інших низьким вирізом, невеликою довжиною піджака, високими проймами і строгими плечима. Піджаки в європейських костюмах найчастіше однобортні і мають два гудзики. Якщо ви хочете знайти піджак без розрізу, вам варто зупинитися на європейському варіанті, однак якщо ви не маєте спортивних форм, від європейського покрою варто відмовитися.
4
Занадто стрункому чоловіку підійде костюм, який додасть йому трохи повноти. Визначте, для яких випадків вам потрібен костюм - від цього теж залежить вибір фасону, кольору та інших параметрів костюма.
5
Правильно підібраний костюм - це половина враження про людину і про його іміджі, тому навчитеся правильно приміряти одяг. Основна увага приділіть примірці піджака, а особливо - прилеганию плечового пояса і ворота. Якщо костюм підібраний правильно, він повинен сидіти на вашій фігурі, щільно облягаючи плечі, так, ніби він був зшитий саме для вас. При цьому ви повинні відчувати свободу рухів і комфорт, коли вдягаєте піджак - стежте за своїми відчуттями під час примірки.
6
Якщо ви відчуваєте скутість і незручність, не купуйте цю модель. Надівши піджак, витягніть руки вперед, змініть кілька поз, а потім перевірте, чи не виникають при піднятих руках на спині піджака складки. Складок не повинно бути ні вертикальних, ні горизонтальних, навіть якщо ви піднімаєте руки вгору.
7
Перевірити, чи підходить вам довжина піджака, дуже просто - встаньте прямо і опустіть руки, а потім спробуйте схопити руками поли піджака. Якщо ви робите це без праці, значить ви вибрали піджак правильної довжини. Він не повинен бути занадто довгим, ні занадто коротким. Рукава піджака повинні бути трохи коротше рукавів вашої сорочки, але не більше ніж на півтора сантиметра. Лацкани піджака повинні щільно прилягати до плечей, а комір сорочки може на півтора сантиметра підніматися над краєм коміра піджака.
8
Нагрудний кишеню традиційно розташовують на лівій стороні грудей. Зверніть увагу на те, наскільки високо розташована пройма і чи зручно розташовується піджак під пахвами. Пройма не повинна бути низькою.
9
Пояс брюк від костюма повинен розташовуватися точно на лінії талії, а нижній край штанин повинен закривати до середини п'ятку вашого черевика. Брюки не повинні бути занадто довгими, інакше вони будуть виглядати мішкуватими. Подивіться, чи утворюється на стрілках брюк невеликий залом у кісточки - це свідчення того, що штани обрані правильної довжини.