Як зробити латаття. зробити латаття паперу.

Квіти можуть стати прикрасою святкового столу або кімнати. Вони підкреслюють хороший настрій або створюють його. А якщо квіти зроблені з паперу, як латаття в нашому прикладі, вони стануть ще й вправою для тренування кмітливості і дрібної моторики.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу (білої або тонированной). Зігніть його по обох діагоналях і знову розгорніть. Зігніть кути квадрата до центру так, щоб їх боку стикнулися. Поверніть вийшов квадрат так, щоб його кути розташовувалися на вертикальній і горизонтальній осях (квадрат стає ромбом). Знову загніть кути до центру.
2
Переверніть фігуру «спиною» до себе. З цього боку так само загніть кінці у напрямку до центру.
3
Після цього лівою рукою відігніть щойно загнутий трикутник. Намацайте частину іншого трикутника на задній стороні заготовки, з якою з'єднаний цей фрагмент. Виведіть цей задній трикутник наверх і поступово загніть його на передню сторону моделі, натискаючи на його підставу і обертаючи навколо куточка квадрата. Тобто куточок опиняється всередині пелюстки. Щоб не порвати папір, можна при цьому повністю відігнути сусідні трикутники на зовнішній стороні, а після того як пелюстка виведений з виворітного на зовнішню сторону, сусідні трикутники повернути в попереднє положення.
4
Підніміть і сформуйте таким чином всі чотири пелюстки паперової латаття.
5
Потім переверніть орігамі задньої стороною до себе і відігніть залишилися трикутники. Пальцями злегка натисніть на їх центр з верхнього боку, надаючи округлу форму пелюсток.
6
Готову латаття можна розфарбувати аквареллю або декорувати дрібними блискітками.
Корисна порада
Для цієї фігури найкраще брати звичайний папір для принтера. Більш тонкі аркуші порвуться, а папір щільніше буде недостатньо пластична.