Як придумати назву клану. назва кланів список назв кланів.

У сучасній ігровій індустрії MMORPG займають чільне місце. Lineage II, Aion, World of Warcraft, EVE-online, та інші ігри подібного жанру налічують десятки мільйонів користувачів по всьому світу. Однією з ключових особливостей даного типу ігор є їх сильна соціальна складова, що виникає від необхідності постійної взаємодії гравців для досягнення ігрових цілей. Як наслідок, сучасні MMORPG мають розвинену систему кланів або гільдій, що дозволяє формувати всередині-ігрове співтовариство людей, прихильних одним ідеям. Багато клани мають свою багаторічну історію і яскраву символіку. Існують і великі спільноти, поширили свій вплив на декілька ігор. Як правило, вони мають унікальну назву клану, що виокремлює їх на будь-якому сервері. Саме тому кожен майбутній клан-лідер приділяє велику увагу питанню про те, як придумати назву клану, яке б стало яскравою візитною карткою його спільноти.
Вам знадобиться
  • Web-браузер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Виділіть характерні особливості майбутнього співтовариства. Визначте напрям діяльності клану. Чи буде він орієнтований на фарм або PVP. До яскравими особливостям клану можна віднести його RP-спрямованість або монорасовость, якщо в грі існує система рас.
2
Визначтеся з бажаним типом назви клану. Чи буде це досить абстрактне або вельми характеризує клан назву. Абстрактна назва, начебто Rise Of Abyss, Tribunal, MyWay добре тим, що при зміні пріоритетів, напрямки діяльності клану, і навіть при переході спільноти в іншу гру, воно залишиться актуальним і добре впізнаваним. З іншого боку, назва, добре описує клан, може залучати до нього додаткових гравців.
3
Продумайте додаткові характеристики назви клану. Подумайте, якою має бути максимальна довжина назви. Довгі назви можуть бути більш ємкі, але вони не завжди благозвучні. До того ж, у більшості ігор існує ембарго на довжину назв. Визначтеся з тим, яку максимальну кількість слів може бути в назві. Вирішіть, яку емоційне забарвлення воно повинно нести. Можливо, вам хотілося б, щоб назва клану починалося на певну букву або певним чином звучало. Багато дрібниці можуть мати значення.
4
Складіть перелік слів, які можуть бути використані в назві клану. Для цього можна скористатися словниками іноземних слів, сервісами перекладу, такими як translate.google.com, словниками синонімів. В результаті для кожної позиції кожного слова в назві повинен вийти невеликий список.
5
Придумайте кілька назв кланів. Комбінуйте слова зі списків. Вибирайте найбільш сподобалися і милозвучні назви. Виписуйте їх в окремий список.
6
Перевірте унікальність назв клану. Скористайтеся пошуковими системами, наприклад, Google для того, щоб перевірити унікальність придуманих назв. Вводите назви в подвійних лапках як пошукового запиту для того, щоб забезпечити пошук точних збігів. Якщо вам хочеться мати унікальну назву, то видаліть зі списку назв елементи, знайдені через пошукові системи.
7
Виберіть назву, яка буде дано клану. З залишився списку назв виберіть одне, яке і буде дано клану.
Зверніть увагу
Клани, що містять у своїй назві елементи лайок, екстремістських, націоналістичних і расистських висловлювань, можуть бути примусово розпущені і знищені адміністрацією ігрових серверів.
Корисна порада
Назви кланів, містять в собі елементи гумору, також можуть виглядати досить привабливо. Наприклад, клан ЛетающіеКастрюлі реально існує на російському офіційному сервері Esthus гри Lineage II. Розгляньте варіант вибору оригінальної назви.