Як навчити говорити хвилястого папугу. Як навчити розмовляти хвилястого папугу.

Хвилясті папуги вважаються самими балакучими, а довірчі відносини стають основною передумовою до того, щоб навчити говорити хвилястого папугу, в іншому випадку птицю можна відлякати.
  1. Вчити хвилястого папужки повинен обов'язково тільки одна людина. Той, кому птах найбільше довіряє і хто більше часу з нею проводить. Кращими вчителями вважаються жінки і діти, папуги найкраще сприймають високий тон голосу.
  2. Під час процесу, як і в ході дресирування, необхідно розмовляти з птахом якомога лагідніше і ніжніше, щоб вихованець відчув до вас довіру. Навчання найкраще починати, коли хвилястий папуга звикне до вашого суспільству, і легко буде сідати до вас на плече.
  3. Папугам властиво зайву цікавість, тому під час навчання в приміщенні нічого, і ніхто не повинен відволікати птицю, в іншому випадку ваш папуга не буде вас слухати.
  4. Уроки з вихованцем потрібно проводити в певні години під час дня, як правило, вранці або перед годуванням. Навчання має становити від 10 до 15 хвилин два рази на день, і по півгодини раз на тиждень.
  5. Щоб навчити говорити хвилястого папугу, слід спочатку взяти прості слова. В ранковий час, особливо перед подачею ласощі, потрібно чітко і голосно вимовляти будь-яке слово, рівним і виразним голосом. Чим менше букв в вашому слові, тим швидше ваш вихованець зможе її вивчити. Для початку можна взяти слова, які мають тільки два склади. У перших словах обов'язково повинні бути присутніми голосні букви «о» або «а», і приголосні «т», «п», «к» і «р».
  6. Здатний хвилястий папуга практично всі слова розучує швидко і вимовляє їх без помилок. З говорящей птахом слід весь час проводити заняття, щоб вона далі розвивала свої навички. Не варто говорити при них вирази, які ви не бажаєте від них почути.
  7. Можна записати урок, а потім включає його вашому вихованцеві. Такий запис дозволить птахові краще засвоїти пройдений матеріал. Запис слід включати тільки тоді, коли птах і вчитель знаходяться в одному приміщенні, інакше вихованець буде говорити вивчені слова лише за відсутності людей в приміщенні.
  8. хвилясті папужки необхідно навчати поступово, не потрібно кричати і тиснути на вихованця. Не за яких обставин не можна ображати папугу, адже він може запам'ятати саме ваше образу, а не тему уроку. І надалі без зупинки його говорити.
  9. Не потрібно накривати вихованця темним покривалом протягом уроку. Він може заснути або перестане концентрувати свою увагу.