Як підводити нижню повіку.

Як можна підвести нижнє повіку ? Підводка нижньої повіки вимагає вправності, фантазії і акуратності - інакше ви ризикуєте зіпсувати весь макіяж. Отже, приступаємо до ознайомлення з кількома правилами підводки нижньої повіки!
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся звичайним олівцем для очей, то вам потрібно підводити повіку виключно по лінії вій, в зворотному випадку лінія буде виглядати грубо і неприродно. Намагайтеся вибирати м'які якісні олівці темних натуральних відтінків - коричневого, чорного дерева, темно-сірого - і ретельно розтушовувати кордону. Робити це варто виключно за допомогою м'яких щіточок і спонжей. Ви можете купити цілий набір спеціально для цих цілей - і ваш макіяж буде бездоганний!
2
Вищеописаний метод відмінно підходить для макіяжу в стилі смокі-айз. В цьому випадку, правда, ви можете підвести нижнє повіку і тінями! Тіні повинні бути м'які, не дуже розсипчасті і благородних темних відтінків. Наносити їх також варто пензликами і спонжами, залишаючи розмиту лінію уздовж вій. Смокі-айз макіяж надає образу таємничості і загадковості, і прекрасно підходить як вечірній варіант! При такому макіяжі дуже добре вибирати металеві відтінки, наприклад, кольору мокрого асфальту, темної ртуті і благородної бронзи.
3
Іноді можна підвести повіку квітами нестандартних відтінків - це відмінний літній варіант, а також спосіб виділитися на вечірці! В останньому випадку ви можете дати волю фантазії - і вибрати найнесподіваніші тони, наприклад, яскраво-блакитний, зелений або оранжевий, навіть білий! У свіжому ж літньому макіяжі можна зупинити свій вибір на смарагдово-зеленому, блакитному або синім відтінках - таким чином можна підкреслити карий або темно-сірий кольори очей, а також надати їм легкий зеленуватий відтінок (якщо ви вибрали зелений колір).
4
Щоб приховати втому, зробити погляд сяючим, а вид - свіжим, можна використовувати ніжні перламутрові відтінки (бажано пастельних тонів) або золотисті м'які тіні. Вони не повинні обсипатися, а за текстурою повинні нагадувати крем-пудру. Починати підводку краще з внутрішнього куточка ока, а потім по лінії нижніх вій. Цей спосіб також відмінно допомагає збільшити очі, якщо вони здається вам недостатньо розкритими і великими.