Як зшити буф. Буфи своїми руками.

Оригінальна вишивка може прикрасити предмети вашого гардероба, аксесуари, а також предмети домашнього інтер'єру. Приклад такої декоративної вишивки - це буфи , завдяки яким ви зможете створити незвичайну обробку інтер'єрного текстилю, а також сумочок і ошатною одягу. Навчитися вишивати на тканині фігурні складки- буфи нескладно - для цього підійде будь-яка тканина, а також вам потрібно нитка і голка.
Інструкція
1
Для акуратного буфа створіть схему з паралельних рядів рівновіддалених точок, яку потрібно перенести на виворітну сторону тканини. Ряди точок розміщуйте паралельно пайовий та утокової ниткам обраної тканини, щоб готові складки були акуратними і рівними.
2
Виберіть міцну нитку і починайте набирати на неї буфи , уколюючи голку так, щоб нанесена на виворітну сторону тканини точка виявилася посередині. Туго натягніть нитку, створивши складку, а потім зробіть ще один прокол під першою точкою, і зав'яжіть вузлом кінці нитки.
3
Формуйте однакові буфи , стягуючи точки ниткою і голкою по лінії зигзага. Закінчивши перший ряд, переходите до зигзагоподібному шву другого ряду. Повністю прошив всі намічені точки, переверніть виріб на лицьову сторону - ви побачите, що на тканині з'явилися красиві перехресні складки.
4
Збираючись вишивати виріб в техніці буфов, беріть тканину із запасом, так як в даній техніці витрата тканини збільшується з кількістю створених складок і зборок.
5
Сліди точкової розмітки, а також напрямних ліній вишивки на звороті наносите простим олівцем або крейдою, щоб згодом їх можна було легко усунути. Прикрасити буфи з лицьового боку можна стразами, бісером або намистинками.
6
Вишивати буфи можна за різними схемами - хвилею, зигзагом, квітами, изгибающимися лініями, і багатьма іншими візерунками.