Як прибрати жировий прошарок. поради Як прибрати фекальний жировой запас відео.

Підтягнуте і струнке тіло - це не тільки запорука вашої краси, але й запорука здоров'я, так як зайва вага і надлишкова жирова прошарок знижують працездатність, підвищують втому, знижують опірність захворюванням. Якщо ви помітили, що у вас з'явилася схильність до ожиріння, почніть вживати заходів з відновлення краси свого тіла, щоб повернути собі здоров'я і бадьорість, а також запобігти появі захворювань серцево-судинної системи. Для усунення жирового прошарку з області живота потрібно набратися терпіння і систематично виконувати вправи, а також дотримуватися правильного режиму харчування.
Інструкція
1
Фізичні вправи повинні стати ключовим елементом вашого позбавлення від зайвої ваги. Якщо ви вперше починаєте займатися спортом, зверніться до кваліфікованого тренеру в спортзалі, який складе для вас індивідуальний графік занять, визначить, в якому обсязі вам потрібно виконувати вправи, і з якою інтенсивністю вам потрібно відвідувати тренування для ефективного позбавлення від жирових відкладень.
2
Крім того, інструктор допоможе вам сформувати правильну дієту, яка підтримає спортивне навантаження. Тренуйтеся завжди тільки натщесерце, не менше ніж через три години після прийому їжі.
3
Якщо ви не маєте можливості займатися в спортзалі, придбайте спеціальні журнали з комплексами занять або знайдіть відеокурси з підходящими по складності і інтенсивності комплексами вправ. Таким чином, ви можете тренуватися в домашніх умовах.
4
Щоб позбутися жирового прошарку в області живота, виконуйте скручування корпусу, які дозволяють опрацьовувати всі м'язи преса, а також косі м'язи живота. Ляжте на спину і покладіть руки під голову.
5
Зігніть ноги в колінах, розведіть їх в сторони і підніміть вгору плечі, направляючи їх до колін і не відриваючи від підлоги поперек. Потім поверніться у вихідну позицію. Щоб ускладнити вправу, схрестіть ноги і піднімайте таз якомога вище, утримуйте три секунди і опускайте.
6
Зміцнити косі м'язи живота допоможе вправа, в якому потрібно покласти одну ногу на коліно іншої, направивши її коліно в сторону. Ліктем протилежної руки тягніться до коліна - спочатку правим ліктем до лівого коліна, потім лівим ліктем - до правого коліна, міняючи ноги. Робіть рівну кількість повторів на кожну ногу.
7
Лежачи на спині, підніміть вгору ноги і перехрещувати їх зразок ножиць. Виконуйте по 15-20 перехрещувань по 3-5 разів підряд.
8
Забезпечте собі достатню кардіонагрузку - бігайте, плавайте, танцюйте, виконуйте вправи на тренування дихання, щоб в процесі занять м'язи насичувалися киснем.
9
Наносите на шкіру підтягують маски, робіть контрастний душ і соляні ванни - це допоможе зробити шкіру гарніше, свіже і еластичнішою, а також покращує кровообіг.
10
Слідкуйте за своїм раціоном харчування. Виключіть з раціону солодощі, смажені і копчені страви, зменшите кількість жирної їжі, а також повністю виключіть фаст-фуд і вироби з білого борошна. Їжте більше овочів, фруктів, риби і м'яса, а також не забувайте про мед, горіхи, цільнозерновий хліб, крупи і оливкове масло. Харчуйтеся кілька разів на день потроху - це допоможе збалансувати раціон.