Як заблокувати телефон, якщо ви його втратили.

Мобільний телефон давно став неодмінним супутником практично кожної людини. Ось тільки від неприємностей ваш улюбленець не завжди захищений. Як бути, якщо ви втратили ваш мобільник, або стали жертвою крадіжки? Чи можна заблокувати телефон ?
Інструкція
1
Виявивши пропажу мобільного телефон а, не поспішайте зневірятися. Існує багато способів повернути його, а, на крайній випадок, запобігти пропажу грошей з його рахунку.
2
Знайдіть можливість негайно по виявленні пропажі подзвонити на свій телефон . Якщо телефон десь поруч, ви зможете почути його дзвінок. Якщо дзвінка ви не почули, то розгляньте три можливих варіанти: телефон поки ніхто не виявив, телефон хтось знайшов і не проти його повернення вам, телефон знайдений, але ніхто вам повертати його не збирається.
3
У першому випадку не поспішайте вживати дії по блокуванню телефон а. Попросіть у друзів або родичів стільниковий телефон і вирушайте туди, де ви найімовірніше могли його втратити. Здійснюйте короткі і часті дзвінки за номером свого мобільника, уважно прислухаючись. Довгі дзвінки можуть притягнути до телефон у увагу сторонніх.
4
Якщо вам відповіли, то можете сміливо вступати в переговори щодо повернення телефон а вам - законному власнику. Будьте готові до того, що доведеться виплатити якийсь гонорар нашедшему.
5
Якщо ж пошуки успіху не принесли, а телефон відповідає вам довгими гудками або відключений, то висока ймовірність, що його хтось виявив і повертати не збирається. Ось тепер доцільно подзвонити в абонентську службу оператора мобільного зв'язку і попросити заблокувати ваш апарат. Вам доведеться назвати номер телефон а і паспортні дані того, на кого номер зареєстрований.
6
Якщо при дзвінку на свій номер ви чуєте, що абонент не відповідає або недоступний, то, найімовірніше, його підібрав недоброзичливець, вимкнув апарат, а то і викинув вашу SIM-карту. Деякі вважають, що в цьому випадку виявити телефон вже неможливо. Але це не зовсім так.
7
Будь-який мобільний телефон має свій унікальний номер (IMEI), призначений виробником. Ця комбінація з п'ятнадцяти цифр «прошивається» в апарат при виробництві. Побачити код ви зможете на упаковці апарату під штриховим кодом і під акумулятором на корпусі телефон а. При реєстрації апарату в мережі вправлений в програмне забезпечення код автоматично повідомляється оператору.
8
Таким чином, навіть якщо у викраденому телефон ном апараті змінили карту, його можна виявити за ідентифікаційним кодом, причому, навіть якщо по телефон у ніхто не дзвонить. Технічні засоби оператора зв'язку можуть локалізувати місцезнаходження апарату з високою точністю. Тому не завадить виписати ідентифікаційний код і носити його при собі.
9
І ще одна рекомендація. Більшість моделей телефон ов дозволяють власнику запрограмувати вітання, що з'являється на екрані при включенні апарату. Ви можете вписати у вигляді вітання фразу, яка закликає повернути телефон його власникові і вказати інший номер контактного телефон а. Порядній людині, не наміри привласнити апарат, це допоможе в пошуках власника знахідки.