Як поміняти дверний замок. Як самому поміняти дверні ручки.

Нерідкі випадки, коли через зламаний дверного замка ми змушені міняти всю двері відразу, вважаючи, що ремонту це не підлягає. Однак практика показує зворотне, замінити дверний замок набагато економніше і практичніше, ніж міняти всю двері цілком, а якщо це зробити ще й самому, то питання про вигоду можна і не піднімати. Але як тоді своїми силами врятувати "опору і захист" вашого будинку і разом з нею і ваші кошти?
Інструкція
1
Виберіть замок , який ви хотіли б встановити. Не купуйте замки на ринку або в інших малонадійних магазинах - не економте на захисті вашого будинку. Проконсультуйтеся з продавцем в магазині, попросіть його підібрати вам найбільш оптимальний варіант. Не купуйте "уцінені" версії замків, яким більше трьох-чотирьох років. Якщо на них почалася сильна уцінка, швидше за все їх вже навчилися зламувати. Зробивши правильний вибір, приступайте до наступного кроку.
2
Підготуйте двері до роботи, навряд чи вам доведеться її знімати, як правило, всю операцію по заміні замку можна провести локально. Просто підготуйте всі потрібні інструменти та обладнання. Якщо до цього у вас був накладної замок , просто відкрутіть старий механізм і ось вже двері готова до нового замку.
3
Якщо до цього у вас був виразний замок , обзаведіться спеціальним інструментом для виправки та усунення механізму. Якщо ж весь потрібний інструмент є, робота по вилученню не займе багато часу.
4
Якщо ви змогли самостійно демонтувати старий, установка нового не викличе у вас багато емоцій. Чим би не відрізнялися механізми, спосіб установки у всіх практично однаковий. Просто пам'ятайте, що замок повинен щільно входити в двері або ж прилягати до неї. Нічого не повинно бовтатися або гойдатися. Обов'язково перевіряйте на працездатність замок на всіх етапах його установки. І головне, не поспішайте! Якщо випадково під напором дій ви пошкодите двері, то повної заміни всього захисного агрегату вашого будинку не уникнути.
Зверніть увагу
Рекомендації: Настійно не рекомендуємо займатися самостійною заміною або розбором дверного механізму. По перше ви можете просто зіпсувати замок і двері перестануть закриватися що негативно позначиться на Вашу безпеку і удорожит подальший ремонт.
Корисна порада
Заміна дверного замка. Перед тим як говорити про заміну замків необхідно спочатку розібратися з чого складаються замки, які вони бувають, на які види діляться, в яких випадках і для яких цілей ви плануєте заміну замка: Якщо у вас вкрали ключі або ви їх втратили, а може бути з'їхали квартиранти, то в цьому випадку є серйозні підстави турбуватися, що на руках у третіх осіб може знаходитися оригінал або дублікат ключа ...