Як утеплити бетонну підлогу. утеплення бетонної підлоги на веранді.

Сучасні квартири з холодними бетонними перекриттями потребують утеплення статі , яке треба виробляти на стадії ремонту. Перед укладанням будь-якого настилу, бетонну основу має бути вирівняні. Все тріщини заповнені шпаклювальною масою і відшліфовані. Приберіть залишки бруду і пилу і почніть утеплювати підлогу.
Вам знадобиться
  • - деревостружкові плити
  • - п/е плівка
  • - дерев'яні лаги
  • - товста фанера
  • - сучасні утеплювачі в рулонах або плитах
  • - ізолон на самоклеючій основі
  • - коркове підлогове покриття
  • - лак
  • - тонкий рулонний спінений поліетилен
  • - лінолеум з утеплюючим шаром або килимове покриття
Інструкція
1
Утеплення деревностружковими плітамі.Пліти з стружки приглушують звуки і шум під час ходьби. Використовуйте для статі досить товсті плити близько 22 мм. На бетонній підлозі розстеліть поліетиленову плівку. Це захистить плити від вологи, що міститься в бетоні. Укладайте плити вразбежку, щоб не було хрестоподібних швів. При перепадах статі використовуйте тонкі дерев'яні прокладки. Залишайте відстань від плит до стін 15 мм. Цей зазор фіксуйте клинами або дощечками. На утеплений підлогу настелите вибране вами підлогове покриття.
2
Укладання фальш статі на лагіПрі утепленні статі таким способом зменшується висота стелі квартири на 40 - 50 см. Його можна застосовувати тільки при досить високих стелях. На підлогу укладіть дерев'яні лаги. Вирівняйте їх по висоті. Лаги повинні бути на відстані не більше 50 см один від одного. Проміжки між лагами заповніть сучасними теплоізоляційними матеріалами. Зверху настелите фальшпол з фанери або дощок. Біля стін залиште деформаційний шов 15 мм. На фальшпол піде будь-яке підлогове покриття.
3
Підлогове коркове покритіеУкладивайте пробку на бетонну основу. Підлоги з пробки теплі, стійкі до вологи і жіночим шпилькам. Пробка екологічна і володіє хорошими теплоізоляційними властивостями. Майже не краде висоту стелі. Корковий підлогу з різноманітними вставками, який ви зверху обробите лаком, схожий на паркет. Коркове покриття для статі буває клейове і з замковим з'єднанням, як ламінат.
4
Утеплення статі ізолоном.Современний матеріал ізолон застосовуйте як підкладку під паркет або ламінат. Рулонний изолон розстеліть на бетонній підлозі, приклейте і закріпіть фольгированним скотчем. Завдяки своїй спіненої структурі, ізолон має пружністю і теплоізоляційними властивостями.
5
Тонка рулонна підкладка під лінолеум або килимове покритіе.Еслі у вас тепла квартира, то зробіть підкладку зі спіненого поліетилену під товстий лінолеум або килимове покриття.
Корисна порада
У ванній, передпокої і кухні, коли пів покриваєте плиткою, використовуйте підлоги з підігрівом.