Як повернути свій природний колір волосся. природний колір в домашніх умовах.

Жінки не можуть жити без експериментів над своєю зовнішністю. Стрижки, мелірування, фарбування одна за одною - і ось, ви вже насилу згадуєте, який у вас натуральний колір волосся. І ви приймаєте рішення побути в натуральному колір е. Тільки як його повернути, ви не знаєте.
Вам знадобиться
  • Фарба для волосся, близька до вашого натурального відтінку, засоби для декапажа, маска для волосся, послуги перукаря.
Інструкція
1
Отрастите волосся и і острижися пофарбовані кінці волосся. Це найбезпечніший і мало витратний спосіб, але і найтриваліший. Не кожна жінка погодитися ходити з недоглянутими відрослими корінням кілька місяців.
2
Якщо ви володарка чорних або дуже темних натуральних волосся, ви можете пофарбувати волосся и в колір , максимально близький до натурального. Для цього необхідно дочекатися, коли коріння волосся трохи відросте, підібрати фарбу і виконати процедуру.
3
Якщо ви володарка натуральних світлих волосся, пофарбованих в темніший колір , по вам найкраще звернутися в перукарський салон. Там фахівець акуратно і дбайливо зробить спеціальну процедуру змивки фарби і офарбить ваші волосся и в колір , ближчий до натурального.
4
Якщо ви фарбували до цього волосся и професійної мелкомалекулярной фарбою, то можна без особливого ризику провести процедуру і вдома, застосувавши для змивання фарби деколорант. Після процедури змивання старого барвника нанесіть на волосся и легку професійну фарбу вашого натурального відтінку.
5
Якщо ви фарбували волосся и простий побутової фарбою, то необхідно провести процедуру лужного декапажа за допомогою порошку. Дуже важливо правильно змивати фарбу. При нанесенні засобу волосся и треба періодично витягати вниз і наносити фарбу, починаючи з кінчиків волосся, а вже потім, при необхідності, нанести і на корені.
Зверніть увагу
при проведенні дукапірованія ні в якому разі не можна скручувати оброблені розчином волосся. Треба залишати їх в розпущеному стані. Інакше фарба може зійти плямами.
Корисна порада
Від усіх процедур змивання фарби і нового фарбування волосся зазвичай сильно страждають. Необхідно використовувати маски, лосьйони, сироватки для волосся.
Після місяців, років і навіть десятиліть фарбування волосся багато жінок хочуть повернутися до свого натурального кольору. Волосся, які піддавалися радикальному перефарбуванню, фарбувалися шарами або знебарвлюються, можуть завдати чимало проблем. Однак з невеликим терпінням і майстерністю можна повернутися до природного кольору волосся і побачити себе колишню.
  1. Підрівняйте волосся на пару сантиметрів, щоб позбутися посічених кінців і зіпсованих волосся. Якщо волосся було сильно пошкоджено, або якщо необхідні серйозні зміни кольору, постригся покороче, щоб позбутися від якомога більшої кількості відрослих фарбованого волосся.
  2. колоріруются волосся в два кольори, один з яких - старий, другий - новий. Натуральної брюнетці, у якої відростають знебарвлені кінці, потрібно додати світлих пір'я, щоб темні відросло коріння були не так помітні. Другий, темний колір потрібно додати, щоб не було видно різкого розмежування забарвлення в світлий колір. У міру відрощування волосся додавайте все менше світлих пір'я, поки темний колір не стане переважати.
  3. Пофарбуйте волосся в свій природний колір, коли коріння від попереднього фарбування відросте хоча б на 2 см, щоб можна було підібрати фарбу під натуральний колір.
  4. Поетапно фарбуйте волосся з темного в світлий, якщо ви пофарбували волосся в дуже насичений колір, і хочете повернутися до свого натурального русявого або світлого відтінку. Використовуйте мелірування або суцільне фарбування, щоб перейти від чорного до темно-каштановому. Потім освітліться до каштанового і поступово перефарбовувати у все більш світлий тон, поки не повернетеся до природного кольору.
  5. Використовуйте фарби середньої стійкості під час перефарбування. Вони поступово змиваються за 4-5 разів, скорочуючи час відрощування волосся.