Як визначити, що машина бита. Як визначати бита чи машина.

У Росії число проданих вживаних машин перевищує число проданих нових авто. Якщо ви вирішили купити автомобіль, що був у вжитку, існує реальна небезпека купити биту машину, що призведе в подальшому до виникнення різних технічних проблем при експлуатації цього автомобіля. Точно визначити, чи була машина в аварії, зможе автосервіс, але і вам під силу визначити при огляді стан автомобіля. Для цього зверніть увагу на наступні моменти.
Інструкція
1
Забарвлення кузова повинна бути однорідною, а зазори між деталями кузова (передніми крилами і лобовим склом, лобовим склом і капотом, переднім бампером і передніми крилами, капотом і крилом, передніми крилами і дверима, передніми і задніми дверима) - рівномірними .
2
Сліди відкручування болтів кріплення передніх крил, капота, кришки багажника.
3
Дізнайтеся, рихтувати чи номерні знаки.
4
На днище - сліди зварювання.
5
На лобовому склі має бути клеймо заводу-виготовлювача, постачальника підприємства на якому виготовлений автомобіль.
6
Двері повинні закриватися щільно, без щілин.
7
Під капотом не повинно бути патьоків масла і охолоджуючої рідини.
8
Відсутність погнутостей лопатей вентилятора радіатора охолодження.
9
Стан електроустаткування: генератора, розподільника запалювання, котушки запалювання, стартера, регулятора напруги, реле заряду акумулятора. Вони повинні бути без пошкоджень, надійно закріплені.
10
Відсутність вм'ятин на топливопроводах, паливному баку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O3KFxs2KBPs
Зверніть увагу
Для перевірки лакофарбового покриття застосовують прилад-індикатор, який по товщині покриття визначає, перефарбовувався автомобіль чи ні.
Корисна порада
Зверніть увагу, якою фарбою забарвлений багажник всередині. Якщо фарба інша, ніж та, що зовні, це свідчить про те, що автомобіль фарбували.
Чималу частку автомобільного ринку зазвичай складають старі машини. Таких автомобілів на ринку безліч як за ціновими категоріями, так і по модельним рядам. Зазвичай ціна авто з пробігом завжди відповідає якості, але є й такі продавці, які заробляють на продажу злегка відремонтованих битих автомобілів. Тому при покупці уживаної машини важливо знати, брала участь чи вона раніше в ДТП.

Перевірка кольору

Для того, щоб дізнатися, брала участь чи машина в аваріях, можна скористатися спеціальним приладом - товщиноміром лакофарбових покриттів. Даний апарат визначає товщину фарби, яка нанесена на деталь. Притулите прилад до необхідної деталі кузова автомобіля, після чого на дисплеї відобразиться товщина фарби на перевіряється деталі. Як правило товщина нанесеної фарби на заводі-виробнику автомобіля варіюється в межах від 80 до 150 мікрон. Якщо ж деталь перефарбовувалася малярами, товщина фарби буде значно більше - близько 200 мікрон. Бувають і більші значення в тих випадках, коли в процесі ремонту використовувалася шпаклівка. Також прилад може показати і, навпаки, дуже маленьку величину. Це означає, що після фарбування проводилася кілька разів процедура абразивної поліровки, або ж технологія забарвлення була неправильною, без використання грунту. Толщиномер не найдешевше пристрій, однак на даний момент існує досить багато фірм і приватних осіб, що пропонують оренду даного приладу.

Перевірка фар і стекол

Якщо у випадку аварії зіткнення відбулося тільки з одного боку, фари повинні відрізнятися, тому при виборі машини не забудьте їх перевірити. Можливо, фари зовні будуть ідентичні, проте серійні номери різних фар збігатися не можуть, тому одна з фар з неоднаковими номерами не є заводський, що може говорити про можливий участь даного авто в ДТП. Не забудьте також перевірити маркування стекол автомобіля. Автомобільний завод на всіх стеклах машини штампує ту ж саму маркування, тому її невідповідність на певному склі означає те, що воно замінене.

Швидка корозія битого автомобіля

Якщо автомобіль покритий товстим шаром бруду - це перша ознака різних дефектів, які продавець таким чином просто намагається заховати. Зазвичай битий автомобіль досить швидко гниє. При покупці перевірте такі проблемні області, як колісні арки, пороги і днище, на наявність корозії. Для цієї процедури знадобиться оглядова яма або естакада.

Перевірка зазорів

Ще однією ознакою участі автомобіля в аварії є різниця розмірів зазорів. Наприклад, між капотом і крилом є зазори певного розміру, і в разі, якщо розміри даних зазорів з обох сторін не відповідають один одному, машина піддалася неякісному ремонту, можливо, після аварії. Для перевірки зазорів в дверях автомобіля необхідно відкрити їх і покачати вгору-вниз для визначення люфту в петлях.