Як дозріти манго. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вартість недозрілих фруктів зазвичай нижче. Купуючи їх трохи зеленими, можна значно заощадити, але справа навіть не в цьому. Незрілі фрукти можна брати про запас - зберігаються вони значно довше. Зелені фрукти менше ушкоджуються при транспортуванні, тому й довше зберігаються. Особливу увагу привертають екзотичні фрукти, такі як манго , хоча насправді процес визрівання нічим не відрізняється від звичайних томатів.
Інструкція
1
Загорніть плоди (мити не потрібно) в м'який папір, підійде харчова або та, що підкладається під випічку. В фольгу загортати не можна, так як вона зашкодить шкірочку фрукта. Якщо у вас немає м'якого паперу, можете не загортати. Плід все одно визріє.
2
Покладіть манго на підвіконня або в звичайну фруктову вазу. Тримайте при кімнатній температурі до повного визрівання. Зазвичай плід визріває вже на 2-3 день, але може знадобитися і трохи більше часу.
3
Орієнтуватися по зміні кольору манго не варто. При кімнатній температурі і слабкому освітленні вони можуть бути не червоними, а жовтуватими або оранжевими. Надавите на м'якоть, якщо вона стала м'якою, фрукт визрів і його можна з'їсти.
Корисна порада
Не купуйте не цілі з пошкодженою шкіркою плоди. Вони визріють пізніше, ніж зіпсуються, так як бактерії активно розмножуються і в нестиглі фрукті.