Як в'язати стовпчик з двома накидами.

Цей тип в'язання варто освоїти будь рукодільниці. Стовпчик з двома накидами нагоді вам при створенні візерунків на ажурною шалі, основного полотна на літньому топі і декоративної облямівки, освіжаючою вид будь нехитрій в'язаній речі.
Вам знадобиться
  • Гачок, нитки
Інструкція
1
Наберіть на гачок 15 повітряних петель. Відрахуйте від краю три петлі (включаючи ту, в якій знаходиться інструмент) і під передню нитку четвертої петлі введіть гачок, попередньо зробивши два накиду у напрямку до себе.
2
Простягніть робочу нитку через петлю. Зробіть один накид і простягніть нитку через дві крайні петлі на гачку.
3
Знову накиньте робочу нитку на гачок і протягніть її через дві петлі. Після цього додайте ще один накид і простягніть його через дві залишилися петлі.
4
Провязав так весь ряд (використовуючи всі петлі основи), наберіть дві повітряні петлі для підйому, переверніть в'язання і продовжуйте вив'язувати стовпчики, тільки на це раз вводите гачок під обидві нитки петлі підстави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rzJ08pDsr2s
Корисна порада
Якщо ви тільки починаєте вивчати техніки в'язання, вибирайте нитки не надто ворсисті, щоб зручніше було захоплювати їх гачком. Також уникайте темних кольорів і строкатою пряжі, щоб не заплутатися в передніх і задніх нитках петель і не стомитися від миготіння яскравих плям. Найкраще для початку підійде бавовняна нитка нейтральних пастельних відтінків і гачок №2.