Як фотографувати з веб камери. Фотографувати з веб камери онлайн.

Основне призначення web-камери полягає в передачі цифрового відео по мережі. Однак з її допомогою можна проводити також і фотознімки. Правда, даний режим раніше не користувався великим попитом. Тому провиною було невисока якість отримуваних зображень. Але останнім часом, після успішного впровадження нових технологій, помітно покращилася чіткість видеокадра. І застосування web-камери стало вельми актуальним для отримання хороших цифрових фотографій. Фотографувати з web-камери дуже просто вбудованими засобами операційної системи.
Інструкція
1
Підключіть до комп'ютера web-камеру. Встановіть драйвера для її адекватної роботи. Зазвичай драйвера поставляються від розробника разом із самою web-камерою.
2
Запустіть режим «Мій комп'ютер» у вашій системі. Для цього двічі клацніть на його ярлику на робочому столі або викличте режим через кнопку «Пуск», вибравши в меню «Пуск» - «Мій комп'ютер».
3
Система представить в окремому вікні доступні для роботи пристрою. Внизу в категорії «Сканери та камери» розташовуватиметься ваша web-камера. Запустіть її для роботи.
4
З'явиться нове вікно, де буде розташована область відео з вашої знімаючої камери. Зліва у вікні знаходиться керуюча панель «Завдання камери». З її допомогою можна робити миттєві знімки в поточний момент.
5
Зробіть фотографію зображення, намальоване в вікні web-камери. Для цього на керуючої панелі натисніть активну строчку «Зробити новий знімок». Система зафіксує кадр і помістить його зображення в той же вікно, нижче області відео.
6
Збережіть отриманий знімок за допомогою функцій контекстного меню. Правою кнопкою миші клацніть на знімку і виберіть "Зберегти". Фотографія з web-камери буде збережена в ваших малюнках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qY-8T3Dc2yw