Як навчитися дивитися в очі. Як зробити перший крок до поцілунку.

Вам важко дивитися людині в очі ? Під час бесіди ви постійно відводите погляд? Вас бентежить пильний погляд з боку іншої людини, і ви нервуєте, якщо хтось намагається встановити з вами зоровий контакт? У багатьох людей такі комплекси пов'язані з ще більш сильними фобіями: якщо інша людина раптом загляне в ваші очі , він неодмінно побачить вашу душу, дізнається, наскільки вам не комфортно і зрозуміє, що ви повний невдаха. Деякі люди комплексують з приводу протилежній проблеми. Долгий вивчає погляд, через острах втратити зоровий контакт, може бути зрозумілий як агресія і надмірна впевненість у собі. Навчіться правильно дивитися в очі .
Інструкція
1
Розслабтеся. Чим більше ви думаєте про це, тим більше сором'язливим стаєте. Ваша нервозність може бути неправильно витлумачена.
2
Зосередьтеся на одному оці. Метання погляду зліва направо і назад - прояв невпевненості і неуважності. Виберіть ліве око співрозмовника, оскільки права частина мозку відповідає за емоції, але контролює ліву сторону тіла. Якщо ви не можете зосередитися на оці, спробуйте дивитися на перенісся людини. Ви також можете дивитися на брови співрозмовника, що теж створить ілюзію прямого погляду в очі .
3
Заспокойтеся. Просто дивіться прямо в очі людини спокійно і природно. Постійно нагадуйте собі, що вам приємно розмовляти з цією людиною, а це зовсім не привід для занепокоєння.
4
Слухайте. Якщо ви будете повністю поглинені тим, що вам каже співрозмовник, ви забудете проблему свого погляду. Ви просто природним чином зосередите свої очі на очі х мовця. Пам'ятайте, що підтримка зорового контакту - це підтвердження того, що вам цікава ваша бесіда. Більш того, уважно слухаючи, ви демонструєте свою повагу.
5
Навчіться говорити очі ми. Наприклад, не відводьте швидко погляд, якщо що-небудь інше вимагає вашої уваги. Якщо хтось раптом подзвонив вам, не опускайте очі , немов цей дзвінок врятував вас від нудних розмов. Замість цього, вибачившись, дайте відповідь на дзвінок, дивлячись трохи в сторону. Не завершуйте різко свій зоровий контакт, якому ви так старанно вчилися.
6
Посміхайтеся очі ми. Навіть очі ми вдасться висловити посмішку і спокій. А це найголовніше для приємної розмови. Ворожість у погляді або натягнута фальшива посмішка, як правило, роблять незграбними розмови, і людина, ймовірно, спробує пошвидше з вами розпрощатися.
Зверніть увагу
Якщо ви спробуєте дивитися спочатку на ліве око, потім правий, потім на перенісся, брови і на підборіддя, ваш погляд буде виглядати так, немов ви розглядаєте людини. Може сильно збентежити співрозмовника той факт, що ви немов вивчаєте його прищі, плями, щетину, вугри, макіяж, стан шкіри. Чи не мигтіть поглядом по всьому обличчю.
Корисна порада
Якщо ви не можете підтримувати візуальний контакт, тому що вам нудно, дочекайтеся паузи в розмові, а потім змініть тему.