Як вислати гроші.

У наш прогресивний час досить багато способів вислати гроші , що не переживаючи за їх збереження і отримання. Ви можете відправити гроші зручним для вас і одержувача способом. Різниця між ними лише в швидкості перекладу і комісіях за переклад.
Інструкція
1
Відправте гроші поштовим або телеграфним переказом. Зробити це можна на пошті, заповнивши відповідний бланк. Поштовий переказ йде близько трьох днів, телеграфний - доба. Комісія за поштовий переказ одна з найнижчих в системах переказів грошових коштів.
2
Вишліть гроші через банківську систему переказів. Опис цієї послуги легко знайти на сайтах банків. При оформленні перекладу вам будуть потрібні тільки свій паспорт, паспортні дані та реквізити банку одержувача. Простим переказом гроші йдуть протягом доби. Протягом години - трьох йдуть бліц-перекази, але комісія за їх переклад вище. Гроші адресат отримає в будь-якій філії банку. За 5-10 хвилин можна відправити гроші за допомогою інших систем переказів. Вони відрізняються тільки географією обслуговування і тарифами. Також існують системи переказів, що працюють з валютою («Вестерн Юніон», «Юністрім»).
3
Якщо у вас і у адресата є банківські карти Visa, Master card або інші, підтримують переклади коштів, вишліть гроші з карти на карту. Кошти надходять швидко - протягом одного-трьох годин. Для переказу коштів достатньо знати лише номер картки отримувача. Відсотки за переклад залежать від того, де були отримані карти - в одному або різних відділеннях банку. Дізнатися про розміри комісії можна безпосередньо у відділеннях банку.
4
Якщо вам необхідно, щоб гроші дійшли за пару хвилин - відправте їх через салон стільникового зв'язку. Таку послугу надають не всі салони і комісія за переведення досить висока. Для відправки грошей вам знадобиться лише номер мобільного телефону одержувача. Салон надасть вам список банків, де адресат зможе отримати гроші .
Корисна порада
Вислати гроші можна так само за допомогою грошових систем Інтернету, наприклад, «WebMoney». Цей спосіб зручний, якщо у вас і в одержувача є гаманці в цій системі і адресат використовує для платежів електронні гроші.
Вестерн Юніон - це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє відправляти і отримувати грошові кошти майже в усіх країнах світу. Буквально за лічені хвилини, відправивши гроші на інший кінець земної кулі, одержувач вже тримає їх в руках, правда потрібно враховувати різницю в часі.
Вам знадобиться
  • Документ, що засвідчує вашу особу, дані одержувача, грошові кошти.
Інструкція
1
Щоб скористатися послугами цієї компанії, вам необхідно звернутися в будь-який пункт обслуговування Western Union ( Вестерн Юніон). Офіси розташовані як в банках, так і в поштових відділеннях, магазинах.
2
При зверненні до співробітника, вам запропонують заповнити заяву для відправлення грошової суми, вказавши в ньому всі дані про одержувача, країні його перебування і суми переказу. Далі вам необхідно передати в касу грошові кошти та заповнену заяву, оплативши послугу за тарифом. Після цього вам видадуть копію бланка, в якому буде вказано номер вашого грошового переказу. Залишається тільки повідомити одержувачу суму і номер грошового переказу. Не забудьте взяти з собою документ, що засвідчує особу.
3
Одержувачу необхідно звернутися в будь-який офіс компанії з паспортом. Співробітник компанії запропонує заповнити спеціальну заяву на отримання грошей, де будуть вказані дані вашого паспорта, суму, яку ви йому відправили і номер грошового переказу. Йому залишається тільки отримати дану суму без комісії. Плата за переказ береться тільки з відправника. Переклади по Росії виплачуються і виходять в рублях, а в країнах ближнього і далекого зарубіжжя можливий переклад в доларах США.
Зверніть увагу
Ось деякі особливості перекладу грошей з Росії: - людина, що має Російське громадянство, може перевести гроші в іноземній валюті не більше 5000 доларів США; - до країн СНД з окремих регіонів Росії можна перевести не більше 1000 доларів США в день.
Корисна порада
Якщо вам необхідно повернути відправлену грошову суму, то потрібно звернутися в пункт прийому, де ви здійснювали переклад, пред'явивши паспорт і квитанцію. Після цього вам повернуть всю суму, за винятком комісії за переказ. Грошові кошти, які не одержав ваш одержувач, зберігатимуться на рахунках компанії 4 місяці.