Як підвищити гучність телефону. Як видалити стандартні мелодії з мобільника.

Залежно від ситуації володар телефону ставить беззвучний режим або гучний, щоб зосередитися на темі конференції або, навпаки, не пропустити важливий дзвінок під час прогулянки з друзями. У кожному разі настройка гучності змінюється в загальному меню телефону .
Інструкція
1
Увімкніть телефон та активуйте клавіатуру. Якщо він розкладний, просто розкладіть його, якщо ні - зніміть блокування. Відкрийте меню телефону .
2
Знайдіть папку «Налаштування звуку». Іноді вона поміщена в загальну папку «Налаштування телефону » або «Настройки».
3
Перейдіть за допомогою клавіш «вгору-вниз» до рядка «Гучність дзвоника». Натисніть і клавішею «Вгору» підвищіть гучність до потрібного рівня. Збережіть налаштування і підніміться в папку «Налаштування звуку»
4
Перейдіть далі, регулюючи гучність клавіатури, що входить СМС та інших сигналів. Після закінчення зміни гучності зберігайте налаштування і закрийте меню. Перевірте роботу налаштувань.
Зверніть увагу
Також ви можете змінити гучність телефону, помінявши режим роботи. Він знаходиться в загальному меню, далі «Налаштування телефону» - «Режим». Налаштуйте найгучніший режим, потім активуйте.
У кожного виробника мобільного телефону існують спеціальні секретні коди, що дозволяють дізнатися інформацію про нього або виконати різні настройки, недоступні в стандартних меню.
Вам знадобиться
  • - телефон Samsung.
Інструкція
1
Виконайте збільшення гучності телефону Samsung з використанням апаратних засобів самого пристрою. Наберіть на телефоні наступний код: * # 6984125 * #, потім натисніть на кнопку виклику. Дочекайтеся появи на екрані меню, в якому виберіть пункт Internals (четвертий зверху).
2
Потім введіть в поле пароль * # 9072641 * #. Після цього перейдіть в текстовий режим, щоб змінити гучність телефону . Це третій пункт в меню. Потім натисніть на віртуальній клавіатурі, яка з'явиться на екрані, наступну послідовність цифр: 5, 3, 4, 5, 1.
3
Виберіть з появи на екрані телефону списку цифру шість, дочекайтеся, поки напис READ зміниться на WRITE. Після цього поставте курсор в поле вводу, впишіть в нього 510. Натисніть «Готово», дочекайтеся появи білого екрану і введеного вами числа в нижній частині дисплея.
4
Потім двічі натисніть кнопку «ОК», після першого разу цифра повинна пропасти з екрану. Якщо все було зроблено правильно, то в шостому пункті меню з'явиться напис 510, після цього натисніть червону кнопку і переконайтеся, що звук збільшився до максимального значення.
5
Скористайтеся наступним способом, щоб підвищити гучність телефону Samsung, а саме мелодій вхідних викликів і плеєра. Введіть код * # 8999 * 8378 #, потім виберіть «Тест устаткування», перейдіть в «Налаштування аудіо», виберіть пункт «Гучність». У встановлених налаштуваннях в пункті «Нормальний» замініть значення 2-4-6-8-12 на 4-6-8-10-14.
6
Далі перейдіть до опції «Клавіша мелодія» і замініть цифри 2-4-6-8-10 на 4-6-8-10-12. Потім перейдіть в пункт «On/Off харчування», поміняйте існуючі значення на 4-6-8-10-14. Встановіть в пункті «Гучність вхідного дзвінка» - 5. В інших параметрах можна також змінити настройки низьких і високих частот.