Як відновити зубну емаль. застосування кальцій хлор.

Зубна емаль з часом пошкоджується. Іноді причини криються в здоров'ї, але частіше все-таки в неправильному догляді за порожниною рота. Але в будь-якому випадку пошкоджена емаль доставляє масу незручностей, зуби стають чутливими, починають руйнуватися і утворюється карієс. Вчасно вжиті заходи по відновленню емалі мінімалізіруєтся наслідки її руйнування.
Інструкція
1
Почніть прийом кальцію, він поступово відновить пошкоджені ділянки зубів. Добре позначаються на здоров'ї зубів і молочні продукти, але пити їх потрібно багато і довго. Пийте молоко і їжте сир щодня.
2
Використання паст, які нарощують емаль , також не завадить. Але тільки от її дія безпосередньо залежить від ціни, тому вибирайте ту, що коштує дорожче. Не забудьте про м'які зубній щітці, її використання обов'язково для пошкоджених зубів.
3
Чи не гризіть нічого жорсткого. Відновлена емаль м'яка і якщо ви поклацати насіннячок або з'їсте морквину, всі ваші праці виявляться марними. Намагайтеся їсти тільки м'які продукти до повного відновлення здоров'я зубів.
4
Наростити емаль досить складно і якщо вас турбують зуби - зверніться до лікарні. Сучасні методи відновлення емалі давно і успішно застосовуються в сучасній стоматології.
Про порушення цілісності зубної емалі ми здогадуємося, коли відчуваємо неприємні відчуття. «Зуби ломить», - говоримо ми в таких випадках, маючи на увазі, що не можемо пити занадто холодне або, навпаки, занадто гаряче. Болючість настає також при попаданні на зуби кислоти, що міститься в соках, фруктах, соусах, і навіть звичайного повітря. Саме так реагує на зовнішні впливи дентин - не захищених емаллю більш м'яка частина зуба. Чи можливо відновити емаль? Так, кажуть стоматологи, але тільки на початковій стадії її руйнування, тому важливо не затягувати процес. Методики прості і доступні.
Інструкція
1
Чистіть зуби пастою, яка містить фтор, він сприяє зміцненню емалі та дентину. До того ж забезпечує краще засвоєння кальцію. Чистити зуби слід не поспішаючи. Постарайтеся, щоб паста «затрималася» в ротовій порожнині на 3-5 хвилин. Це буде своєрідна аплікація.
2
Масажуйте ясна. Робити це треба чистими пальцями круговими рухами. Напрямок справа наліво, потім навпаки. Час від часу захоплюйте ясна, «обіймає» кожен зуб, і виробляєте легкі рухи вниз/вверх. Така процедура активізує кровообіг і тим самим покращує живлення тканини, навколишнього зуб.
3
Розведіть у склянці теплої води 1 ст. ложку звичайної харчової або морської солі і щодня вечорами полощіть рот. Під час полоскання затримуйте розчин в роті на 1-2 хвилини. Сіль сприяє затягуванню мікротріщин на емалі.
4
Споживайте більше продуктів, багатих кальцієм. Причому, продукти рослинного походження переважно, ніж молочні. Вчені з'ясували, що з молочних продуктів організм засвоює лише 30% кальцію, тоді як з продуктів рослинного походження (квасолі, гороху, сочевиці, капусти броколі) - більше 50%. Виключіть зі свого раціону каву і газовані напої, які вимивають кальцій з організму. Утримайтеся від надмірного вживання ковбаси, м'яса і консервів.
5
Порадьтеся з лікарем-стоматологом. Він дасть рекомендації, які препарати, що містять кальцій і необхідні вітаміни, вам більше підійдуть. Не покладайтеся на свої знання, з того багатого асортименту, що нам пропонують сьогодні аптечні прилавки, ви навряд чи зможете вибрати те, що потрібно саме вам. Лікар же врахує всі нюанси вашої проблеми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_-a_10FJVC0