Як дізнатися свій камінь. Як дізнатися Який мій камінь.

Про дивовижні властивості каменів чули всі. Стародавні приписували їм не тільки властивості амулетів і талісманів, але навіть властивості характеру. Зараз ми, звичайно, не зізнаємося в тому, що віримо в їх містичну силу, але про всяк випадок намагаємося дізнатися рекомендації астрологів і підібрати прикраси з тими каменями, які підходять за датою народження і різним гороскопам.
Інструкція
1
Так, згідно з біблейськими віруваннями, для народженого в січні захистом служитимуть гіацинт і гранат, в лютому - аметист, в березні - аквамарин і яшма, в квітні - алмаз, циркон і сапфір, в травні - смарагд, агат і нефрит, в червні - перли, в липні - онікс і рубін, в серпні - місячний камінь , сардонікс і сердолік, у вересні - хризоліт і сапфір, в жовтні - опал, берил і аквамарин, в листопаді - топаз, в грудні - бірюза і блакитний циркон.
2
Вас може збентежити те, що різні гороскопи будуть радити вам зовсім різні камені. Якщо ви не можете вибрати свій камінь по ним, то просто почитайте про ті властивості, які приписуються різним камінню і виберіть той, що за своїм «характером» імпонує вам найбільше. Ви також можете вибрати камінь під колір очей або купувати прикраси з камінням підібраними під колір вашого одягу.
3
Астрологічна мінералогія заснована на логічному підході до вибору свого каменю, він повинен гармонійно впливати і коригувати властивості людського характеру - посилювати ті якості, які вважаються позитивними і послаблювати негативні риси. Такі камені називають талісманами.
4
Так, камені червоних кольорів і відтінків - гранат, рубін, протипоказані для людей агресивних, нестриманих і дратівливих, але їх рекомендують носити людям з м'яким характером, боязким і сором'язливим. Смарагд стимулює в людині всі її найкращі якості, тому його рекомендують носити всім. Неоднозначні рекомендації дають астрологи за вибором опала. Він підходить не всім і його не слід дарувати, тому, що він сприяє ворожнечі між вами і тим, хто подарував камінь .
5
А ось амулети покликані захищати людину, тому вибирати його слід знаючи, що для вас представляє загрозу. Якщо слідувати Зодіаку, то для Овнів каменем-амулетом буде аметист рожево-бузкових відтінків, для Тельців - агат, для Близнюків - берил, для Раків - смарагд, для Львів - рубін, для Дів - яшма зеленого або жовто-червоного кольору, для Терезів - прозорі безбарвні камені: гірський кришталь, діаманти, для Скорпіонів - жовті топази, для Стрільців - зеленувата бірюза, для Козерогів - жовто-зелені опали, для Водоліїв - сапфіри, для Риб - жовто-зелені прозорі хризоліти.
6
Спробуйте «поспілкуватися» з обраним каменем, попросіть в ювелірному магазині дати його вам в руки. Якщо ви відчули, що ви подобаєтеся один одному, що камінь як би гріє вам руку, лягаючи в долоню, то цей камінь - ваш.
Тотеми, обереги, амулети, гадальні камені - здавна люди шукали собі покровителів і захисників, звертаючись до неживого і наділяючи силою незвичайні предмети. У своїй вірі в потужну силу каменів і їх здатність впливати на людину древні не помилилися. До сих пір існує декілька гіпотез, що допомагають визначити свій камінь і використовувати його силу собі на благо.

В теорії

Вивченням властивостей дорогоцінних, напівкоштовних, виробів каменів займається астрологія. Ця наука дозволяє дізнатися сполучуваність каменів, їх взаємодія з людиною і нюанси, продиктовані факторами, за якими, власне, підбираються камені-супутники. Заздалегідь варто розмежувати талісмани і амулети. Якщо перші спрямовані на внутрішній світ носія, здатні поліпшити його риси характеру, вивести таланти на новий рівень, то другі призначені для взаємодії з енергією ззовні, т.к. вберігають від пристріту, впливають на емоційний фон оточуючих людей і т.д.

Критерії вибору каменів

Першим, але не єдиним критерієм вибору є симпатія власника до майбутнього оберегу. Якщо камінь не подобається, то, що б не говорили прогнози і гороскопи, він не буде працювати в повну силу. Другим критерієм прийнято вважати колір очей власника. Найпростіше правило: поєднання кольорів і відтінків. Зеленооким - малахіт, Адександр, хризопраз; блакитнооким -бірюза, оттеняющие колір жовті камені; карі і чорні очі вимагають насичених або контрастних тонів (авантюрин, бурштин, сердолік). Ще однією можливістю вибору охороняє мінералу є його поєднання зі стихіями. Камені, протегуючі воді і водним знакам Зодіаку (Рак, Скорпіон, Риби), переливчасті і блискучі: авантюрин, опал. Для вогню (і Овнів, Львів, Стрельцов) підійдуть прозорі, шляхетні камені: смарагди, сапфіри, рубіни, аквамарин, топаз, аметист. Земля (Козеріг, Телець, Діва) поєднується тільки з непрозорими каменями: малахіт, яшма, лазурит. А ось повітря (Терези, Водолій, Близнюки) ідеально поєднується із димчастими камінням: нефрит, онікс, аметист, сердолік і ін. Таку класифікацію можна розширити, перейшовши до конкретних знакам Зодіаку. Камені також прийнято вибирати по даті народження. На кожен місяць, на число, коли народилася людина, навіть на день тижня існує певний камінь-покровитель. Іноді він поєднується з місяцем і днем, коли камінь планується найбільш активно використовувати. Дуже проста класифікація підходящих каменів зроблена на підставі їх загальних властивостей. Бажаєте вірності - гранат, пригод - авантюрин, розквіту таланту - котяче око і т.д.Можно вибирати камінь щодо імені, тобто, на підставі характеристики імені та необхідності ту чи іншу рису характеру виділити або заспокоїти. Але найважливішим при виборі каменю залишається особиста до нього любов. По-справжньому свій камінь - це той, який чіпляє погляд і своєю красою виділяється серед всіх.