Як зняти кулісу.

Ремонт автомобіля - справа клопітка і не швидка, особливо якщо лагодити доводиться самостійно і вперше. Припустимо, що вам необхідно зняти кулісу , розглянемо послідовність дій.
Інструкція
1
Частина перша (в ямі) Щоб зняти кулісу , ви повинні по черзі від'єднати систему випуску відпрацьованих газів і тягу приводу управління коробкою передач.
2
Першої від'єднайте систему випуску газів. Звичайно, не обов'язково розбирати і знімати її повністю, але якщо ви робите вперше, то бажано вибрати простий метод, якщо розбираєтеся, то достатньо від'єднати приймальню трубу від випускного колектора, від'єднати подушки підвіски системи в районі нейтралізатора відпрацьованих газів.
3
Потім йде тяга приводу управління коробкою передач. Потрібна головка і ключ. Головкою знімайте гайки з кронштейна (кронштейн теж знімаємо), потім відкручуйте болти, які тримають тягу.
4
Частина друга. Йдемо в салонРастягівайте застібки на чохлі важеля, виймайте нижній тримач і тягніть весь чохол вгору по важелю до повного зняття.
5
Знімайте облицювання (коробку) і чохол для шумоізоляції який знаходитися під нею. Далі відкрутите гайки які кріплять кулісу до основи. Куліса знята. Тепер вам треба тільки опустити її вниз через отвір і вона ваша.
6
Варто додати, що на практиці при знятті куліси у вас деякі пункти можуть відрізнятися, адже марок і моделей автомобілів дуже багато. Але в цілому вся процедура буде виглядати саме так.