Як вибирати свідка на весілля.

Напередодні весілля наречений з нареченою починають замислюватися над вибором свідка і свідка. Цією почесною посадою завжди удостоювалися найдостойніші, адже вони теж ставили свої підписи в книзі записи актів. І хоча зараз в РАЦСах свідки не розписуються, значення їх для молодят не зменшилася. Якщо зі свідком все більш-менш зрозуміло - незаміжня весела подружка, то при виборі свідка найчастіше виникає питання - хто ж буде гідний Стати правою рукою нареченого?
Інструкція
1
Насамперед, зупиніть свій вибір на відповідальному молодій людині. Одружений він чи неодружений - не принципово, чи просто потрібно подумати про те, як відреагує його дружина на поділ пари. Відповідальність майбутнього свідкові нагоді як під час парубочого, так і на весіллі - починаючи від вибору напоїв, прикраси кортежу і закінчуючи спільним проходженням викупу і підбадьорювання та гамір нареченого.
2
Помітною якістю свідка повинна бути активність. Якщо він буде скромно стояти осторонь під час викупу або застільних ігор, ховатися від спалахів фотокамер, враження гарного свідка він не справить, та й настрій молодого подружжя подпортит.
3
Свідок повинен бути веселим і винахідливим, щоб не губитися, відповідаючи на каверзні питання подружок нареченої або тамади. Він повинен вміти швидко знайти вихід з будь-якого становища. Адже і на весіллях іноді трапляються форс-мажори, головне, зуміти розрядити обстановку, і тоді незручна ситуація залишиться непомітною або швидко забудеться.
4
Якщо молоді збираються вінчатися, свідок повинен поставитися до цього обряду серйозно. Ніякого сміху, недоречних посмішок і підморгувань подружкам під час церемонії не повинно бути. Тримати вінець над головою жениха, простежити, чи не забули в поспіху свічки і рушники - все це обов'язки свідка . Крім того, поцікавтеся заздалегідь, яку віру він сповідує, інакше в самий останній момент доведеться міняти кандидатуру.
5
Кожен свідок має бути артистичним, ну, або хоча б не соромитися заповнювати паузи веселими тостами і добрими словами. Він повинен вміти спілкуватися з людьми, адже під час збору подарунків та зачитування поздоровлень саме свідок зі свідком підносять мікрофон і передають слово іншим гостям. Ввічливість, вміння вислухати до кінця, подякувати за добрі слова на адресу пари - і ось вже захоплених поглядів від свідка НЕ відведуть не те що дівчата, а й усі родичі постарше.
6
І найголовніше - у жодному разі не зловживати алкоголем, навіть незважаючи на те, що саме свідок відповідає за кількість алкоголю під час прогулянки, на викуп, на парубочому і, в кінцевому рахунку, на самому весіллі. Інакше вже до третього тосту ваш друг перетвориться в картавящего і погано тямить гостя, що розсипав сальними жартами. Отже, якщо у вас знайшовся друг, відповідний хоча б деяким і цих критеріїв, можете бути впевнені, що в день весільного торжества він вже точно не підведе!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e-WjzZi5a3w
Веселощі і приємна атмосфера на банкеті - завершальній частині весільного торжества більшою частиною залежить від ведучого. Саме ця людина з мікрофоном у руці визначатиме ритм і настрій свята, запрошувати гостей поздоровляти молодят, їсти, пити, танцювати і брати участь у розважальній програмі. Щоб вечір пішов цікаво і зі смаком, будьте прискіпливі до вибору тамади.
Інструкція
1
Простий і надійний спосіб знайти ведучого, якому ви довіряєте, - запитати у «бувалих» родичів і друзів. Побувавши на чужих весіллях, ви складете враження про те, який стиль проведення свята вас влаштовує. Немає нічого простіше, ніж попросити контакти тамади у тих, хто вже «відстрілявся». Однак пам'ятайте про те, що провідні найчастіше використовують в якості основи один і той же сценарій, лише трохи змінюючи його під певну пару. Не виключено, що ведучий з весілля близьких друзів або рідних подарує вам і гостям відчуття дежа-вю.
2
Найзручнішим ресурсом для рекламування послуг провідних є інтернет. Тут тамада може написати про себе і своїх принципах ведення весілля, докласти фото- і відеопортфоліо. Вибирайте максимально строго, пам'ятайте про те, що провідних багато, а весілля у вас одна.
3
Відібравши кілька кандидатур, зустріньтеся особисто з кожним провідним. Подивіться на його вміння триматися, зовнішній вигляд, мова. Якщо що-небудь з цього вам не сподобається, краще розлучитися зараз, ніж тремтіти на весіллі, очікуючи зіпсованого свята. Попросіть базовий сценарій проведення весілля і прокоментуйте його (що і в якому порядку вас влаштовує, а які фрагменти ви категорично не хочете бачити). Якщо ведучий виявився непунктуален або не досконале не готовий до зустрічі з вами, краще не ризикувати.
4
Зазвичай ведучий працює в команді з ді-джеєм (або, як правильно буде його назвати, звукорежисером). Буде незайвим також познайомитися і з цією людиною, на якому лежить музичний супровід свята. Обговоріть з ним можливі ситуації, коли родичі просять «поставити їх компакт-диск» або «крутити щось російське».
Зверніть увагу
Не підписуйте договір на надання послуг провідного доти, поки не будете впевнені, що затверджена повністю влаштовує вас програма.
Корисна порада
Якщо ви віддаєте перевагу, щоб програма вечора була для вас сюрпризом, доручіть комусь із близьких переговори з тамадою. Зрозуміло, відповідальна людина повинен повністю поділяти ваші смаки в цьому відношенні.