Як вивести іконку.

Іконка - це ярлик, що відображає посилання на конкретний файл. Залежно від формату файлу і налаштувань комп'ютера використовуються іконки із зображенням логотипів програм, форматів або просто картинки, встановлені користувачем. При бажанні ви можете вивести іконку файлу для швидкого доступу, наприклад, в меню «Пуск».
Інструкція
1
Щоб вивести іконку в меню «Пуск», відкрийте папку, що містить його, і захопіть лівою кнопкою миші. Не відпускаючи кнопку, перетягніть курсор разом зі значком на меню «Пуск» на панелі робочого стола, дочекайтеся, коли воно відкриється. Підніміть значок у верхню половину меню (над рядком «Програми»). Іконка тут же з'явиться в меню.
2
Якщо ви хочете створити ярлик файлу в інше місце, відкрийте папку призначення і на порожньому місці натисніть праву кнопку. Виберіть команду «Створити», далі «Ярлик». Знак ярлика з'явиться в папці, а в новому вікні в полі «Розміщення об'єкта» натисніть кнопку «Огляд». Виберіть папку, де знаходиться потрібний файл, потім виділіть сам файл і кнопку «Далі». Призначте ім'я ярлика і натисніть кнопку «Готово». Ярлик отримає ту ж іконку , що і файл-джерело.