Як оновити програмне забезпечення.

Оновлення програмного забезпечення необхідно для коректної роботи програм, безпеки комп'ютера від можливих вірусів з інтернету, та й просто для працездатності деяких додатків системи, які через борги не оновлення можуть застаріти.
Інструкція
1
Деякі програми потрібно оновлювати автоматично за допомогою інтернет з'єднання. Справа в тому, що цей софт, в особливості: антивіруси, фаєрволи оновлюються іноді кілька разів на день. Безсумнівно, оновлення захисного програмного забезпечення необхідно для безпеки комп'ютера. І якщо почекати з цією справою, можуть виникнути великі проблеми для операційної системи.
2
Операційну систему також рекомендується оновлювати, особливо, якщо у вас Windows XP. Довгий не її поновлення оного, може бути причиною безлічі системних помилок. Оскільки старі версії конфліктують з сучасними додатками. Деякі програми/гри останнім часом навіть вимагають обов'язкової установки Windows XP Service pack 3. На жаль, такий ефект не дають всі програми, і по цьому, в інших випадках, замість попередження, програма може не працювати або працювати некоректно. З цього, звичайно, бажано встановити автоматичне оновлення системи. В крайньому випадку, скачати його з офіційних джерел.
3
Для коректної роботи багатьох інтернет додатків, слід періодично оновлювати Flash Player (за посиланням - http://get.adobe.com/ru/flashplayer/). І разом з ним DirectX (при наявності нової версії), і можливо, драйвера для комплектуючих. Але часто їх оновлювати не обов'язково, просто можна раз на рік перевірити оновлення для відеокарти, материнської плати.
4
Якщо програми паче не пропонують оновлень, то швидше за все, їх термін добіг кінця, дані версії просто більш не підтримуються виробником. Таку ситуацію можна виправити лише видаленням програми і установкою нової версії. Але якщо є нова версія, а стара все ще оновлюється, подібна дія - за бажанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PwyRyp3MzbA
Навіть сучасні версії операційних систем Windows містять помилки. Для їх виправлення корпорація Microsoft регулярно випускає оновлення ПЗ. Установка цих оновлень може проводитися різними способами.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку активуйте програму автоматичного оновлення файлів операційної системи Windows. Увійдіть в ОС, використовуючи акаунт з правами адміністратора. Відкрийте меню «Панель управління».
2
Перейдіть по посиланню «Система і безпека». Виберіть меню «Центр оновлення Windows". Відкрийте пункт «Налаштування параметрів». Якщо ви використовуєте порівняно потужний комп'ютер, активуйте функцію «інсталяція оновлень».
3
Пам'ятайте про те, що при роботі в даному режимі додаток буде самостійно завантажувати та встановлювати важливі файли. Іноді цей процес може супроводжуватися перезавантаженням комп'ютера.
4
При наявності постійного навантаження на персональний комп'ютер рекомендують використовувати щадний режим. Активуйте опцію «Шукати оновлення, але рішення про завантаження та інсталяцію приймаються мною». Це дозволить вам самостійно вибирати час для інсталяції нових компонентів системи.
5
Поставте галочку в полі «Рекомендовані оновлення» для автоматичного виправлення важливих, але не критичних помилок в роботі операційної системи. Натисніть кнопку Ok. І виконайте перезавантаження комп'ютера.
6
В тому випадку, якщо ви не хочете використовувати функцію автоматичного оновлення ОС, виконуйте дану процедуру самостійно. Відкрийте меню «Центр оновлення Windows". Натисніть кнопку «Перевірка оновлень».
7
Почекайте деякий час, поки вам буде наданий список доступних для завантаження оновлень. Виділіть галочками потрібні пакети файлів, наприклад, тільки критичні (важливі) оновлення.
8
Тепер натисніть кнопку Ok. Зачекайте, поки виконається завантаження і установка виділених комплектів файлів. Підтвердіть перезавантаження комп'ютера, якщо це буде потрібно. Після першого включення ПК буде проведена установка деяких оновлень. Як правило, цей процес не займає більше 10 хвилин.