Поганий зір: Як виправити його народними засобами.

Для того щоб поліпшити зір, спочатку необхідно зняти больові відчуття. Для цього ідеально підходить: фізіотерапія, процедури масажу і використання медичних препаратів або більш серйозне лікування: вплив на тканини: операційне втручання та ін'єкції.

Однак існують і більш щадні методи виправлення зору.

  1. Зручне робоче місце. Достатнє освітлення, рівномірний падіння світла по всій площі робочого місця, сонячні промені або світло від ламп не повинен потрапляти безпосередньо в очі. 2. Збалансоване харчування для очей допоможе виправити зір. Тим, у кого зір ослаблене, необхідно вводити в раціон продукти, які зміцнюють сітківку очей: чорниця, чорна смородина і моркву. У харчуванні людей з короткозорістю повинні бути такі продукти як: різна зелень (зелений лук, кріп, салат, петрушка, кінза) і печінка тріски. У боротьбі з дистрофією сітківки ефективно допомагає відвари на основі журавлини і шипшини.
  2. Слід приймати спеціальні препарати, здатні виправити зір. Для очей корисні вітаміни (добре, якщо це цілий комплекс полівітамінів, в якому збалансовані і вітаміни - А і Е в першу чергу, і мікроелементами, такі як кальцій і цинк), засоби на основі чорниці. При захворюванні очей рекомендується пройти лікувальний курс з прийняттям риб'ячого жиру.
  3. Дуже корисна гімнастика очей. Зараз навіть розроблені комп'ютерні програми, які імітують очної відпочинок. Деякі з них розроблені спеціально, щоб зір поліпшити. Найбільшу користь вправи для очей приносить для профілактики і лікування ослабленого зору. Правильно підібрана тренування очних м'язів допоможе досягти деякого поліпшення зору, сприяє відновленню його гостроти, уповільнює процес розвитку серйозних захворювань.
  4. Зняти втому і уповільнити перебіг хвороби очей ефективно допомагають: щоденні промивання очей різними відварами на основі зеленого або чорного чаю, теплі компреси з настою ромашки, прикладаються на закриті очі.
  5. Слід регулярно відвідувати окуліста і перевіряти ваш зір. Такий огляд у фахівця допоможе вчасно помітити можливі проблеми на ранній стадії захворювання і вжити своєчасних заходів по профілактики до того, як ця проблема стане видна неозброєним оком. Окуліст порадить вам, які саме способи поліпшення зору вам підійдуть найкраще.