Як подивитися мій фото-альбом.

Фото альбом - функція сайту, соціальної мережі, форуму і ресурсу іншого виду, де зберігаються ваші особисті знімки і картинки з інтернету. Перегляд свого фото альбом а максимально спрощений для зручності користування ресурсом.
Інструкція
1
Авторизуйтесь на сайті. Після введення логіна і пароля відкрийте свою особисту сторінку (або особистий кабінет, в залежності від типу ресурсу).
2
В меню поряд з аватаром або особистою фотографією знайдіть посилання «Мої фотографії» (або «Мої фото альбом и»). Вона може знаходитися в меню збоку від фото, під ним, рідше над ним. В деяких випадках доступ до фотографій відкритий з будь-якої сторінки сайту - прямо під шапкою сайту, на лівій або правій частині сторінки може розташовуватися така ж посилання.
3
На сторінці за цим посиланням будуть показані ескізи всіх завантажених вами фотографій, у тому числі аватарів і фотографій, завантажених іншими користувачами, якщо ви на них відзначені. Клацніть лівою кнопкою миші по ескізу заголовного кадру одного з ваших фото альбом ів.
4
Перед вами з'являться ескізи всіх фотографій альбом а. Клацніть по першій фотографії для збільшення. Перегортайте альбом натисканням лівої кнопки миші або поєднанням "Ctrl-стрілка вправо".