Як ставити поршневі кільця. Як встановлюються компресійні кільця.

Під час проведення капітального ремонту двигуна внутрішнього згоряння, наступає момент, коли виконується установка поршневих кілець. Для виконання подібної роботи передбачено використання спеціального устройства.Но що робити майстрові, у якого немає під рукою необхідного пристрою? В таких випадках кільця встановлюються на поршні руками моториста.
Вам знадобиться
  • - пристрій для монтажу компресійних кілець.
Інструкція
1
Спочатку канавки поршня, призначені для установки кілець, очищаються від забруднень. Після чого в нижній паз вставляється пружина маслос'емного кільця , і потім, розтиснувши маслос'емноє кільце, воно осаджується над пружиною. Виконувати установку зазначеного кільця потрібно з особливою обережністю, тому що воно виготовляється з чавуну, а це додає запчастини підвищену крихкість, тому потрібне уникати надмірного його разжіманія. Встановивши маслос'емноє кільце, проверніть його так, щоб замки кільця і пружини перебували на протилежних сторонах.
2
Далі на поршень встановлюється нижня компресійне кільце, яке відрізняється від верхнього кільця тим, що його нижня кромка має проточку по зовнішньому діаметру.
3
Останнім на поршень встановлюється верхнє компресійне кільце, яке виготовляється з жароміцної сталі.
4
Установка компресійних кілець здійснюється способом, при якому великі пальці рук розводять замки кільця в сторони, на ширину, достатню для подолання діаметра поршня.
5
Одягнувши на поршень кільця , все три замка розміщуються під кутом 120 градусів по відношенню один до одного, і з таким розташуванням кілець поршень запресовується в циліндр.
6
На верхній площині компресійних кілець повинна бути нанесена напис «ТОР», що в перекладі з англійської на російську мову означає: «Верх». Напис призначена для підказки, що вказує на те, як саме кільце зобов'язане бути розміщено на поршні.