Як зшити сарафан викрійки. Викрійка довгого сарафана.

Спекотного літа зовсім не хочеться надягати на себе одяг зі складним кроєм і безліччю декоративних деталей. Сучасні модні тенденції більший акцент роблять на красу натуральної тканини і простоту крою. Сарафан - традиційно літній одяг, його вільний крій передбачає використання легких тканин, прикрашених яскравими великими візерунками або малюнками. Його можна доповнити поясом або ременем, що дозволяє підкреслити тонку талію і струнку фігуру.
Вам знадобиться
  • Тканина - ситець, батист, сатин - 2,5 метра при ширині 90 см
  • Лист паперу для викрійок
Інструкція
1
Виміряйте ширину спини і грудей. Перенесіть викрійку верхній частині сарафана на папір з урахуванням цих параметрів і виріжте з матеріалу по дві деталі А, В і С. Це буде кокетка і лямки вашого майбутнього сарафана.
2
Викройте дві трапеції висотою 1 метр. Довжина нижньої основи - 90 см, верхнє підстава у трапецій зробіть різним. Для заднього полотнища сарафана воно має бути рівним ширині спини плюс 2 см, а для переднього - половині обхвату грудей плюс 6 см. Не забудьте додати по 1 см з усіх боків викрійок на шви.
3
Прострочіть верх заднього полотнища сарафана довгим стібком і прісборьте його по ширині кокетки. Складіть обидві деталі спинки кокетки (деталь А) виворітного стороною назовні, вкладіть між ними заднє полотнище сарафана і прострочіть, відступивши на ширину шва.
4
В передньому полотнище зробіть пару-трійку великих защипов з кожного боку, відступивши від середини деталі В на 5 см. Відрегулюйте їх глибину, щоб ширина верхньої частини переднього полотнища збіглася з шириною нижнього краю передньої кокетки. Складіть обидві деталі передньої кокетки (деталь В) виворітного стороною назовні, вкладіть між ними переднє полотнище сарафана і прострочіть, відступивши на ширину шва.
5
отгладьте кокетку і пришиті полотнища передньої і задньої частин сарафана, отстрочите шви по лицьовій частині кокетки відступаючи на 0,1 см.
6
Стачайте бокові шви, починаючи від верху сарафана, пропрасуйте їх і вирівняйте по довжині. Підшийте поділ, відступивши на 2 см. Складіть деталь С навпіл, довгі краї подверніте всередину і відстрочити деталь по довгій стороні з двох сторін.
7
Верхні частини передньої і задньої кокетки промітати вручну крупним стібком, підвернувши краю деталей А і В всередину. Намітьте місця розташування і відрегулюйте довжину лямок сарафана. Вкладіть їх між деталями задньої і передньої частини кокетки, злегка підпорів шов, зроблений вручну. Закріпіть їх наміткою і потім отстрочите верхній шов, відступивши на 0,1 см від краю.
Зверніть увагу
Викрійка - довгий сарафан. Зшити річний сарафан. Саме таку мету ставлять для себе мільйони жінок в Росії на початку кожного літа. Ми допомагаємо Вам з цією справою і викладаємо для безкоштовного скачування викрійку сарафана. Це одна з величезного числа викрійок сарафанів на нашому сайті, яка розміщена для безкоштовного скачування.
Корисна порада
Викрійки суконь. Літній трикотажне плаття (сарафан) ампір для повних великого розміру із зав'язками та вузькими бейки. Довгий літній сарафан найкраще шити з шифону з великим квітковим малюнком. Шифон - просвічується матеріал і, ймовірно, не всім зручно носити такий одяг, але вихід є. Зшийте спіднє по нашій викрійці і проблема вирішиться.