Як думати тільки про себе.

Зазвичай нас вчать не думати тільки про собі , а дбати також і про оточуючих людей та їх інтереси. Але з усією цією суєтою людина може забути про собі , про своє «Я», про свої мрії. Як навчитися думати про собі , але, при цьому, не приносити шкоду навколишньому світу?
Інструкція
1
Людина, яка любить себе і піклується про собі щоденно, знаходиться в стані гармонії, він найбільш щасливий і ефективний у своїй діяльності. Але чи можна любити тільки себе, а інших - ні? Жарт у тому, що не можна. Той, хто звернений тільки до собі , але при цьому відвернуть від інших, не знає справжньої любові і не буде щасливий. Тому важливо зрозуміти, що думати тільки про собі не вийде, але важливо про собі думати в першу чергу.
2
Для початку встаньте перед дзеркалом і уважно розгляньте своє відображення. Встановіть зв'язок зі своєю особистістю, проведіть руками по тілу, покрутивши різними сторонами. Загляньте собі в очі, простежте міміку. Важливо, щоб ви періодично таким чином знайомилися з собою, тому як людина перестає думати про собі тоді, коли втрачає з собою зв'язок, коли він забуває те, як виглядає, які у нього очі, як він проявляє себе і відчуває. Він дивиться на себе тільки очима інших людей, а це неправильно.
3
Друга вправа полягає в тому ж знайомстві з собою, тільки об'єктом уваги стає вашу свідомість. Закрийте очі, розслабтеся, налагодьте подих. Відчуйте, як повітря проникає у ваші легені, а потім залишає їх. Відчуєте своє тіло, відчуйте його цілісність, силу і важливість.
4
Ви завжди будете думати про собі і своїх цілях, якщо заведете звичку щодня вести щоденник, записуючи свої думки і почуття, а також те, що вам вдалося зробити, а що ви ще хочете здійснити . Крім того, раз на тиждень підводите підсумки, ставте плюс навпроти того, що вам вдалося зробити і пишіть новий план завдань на тиждень. Саме ці завдання стануть вашим головним двигуном по життю.
5
Доглядайте за собою, стежте за своїм тілом, займайтеся спортом, вибирайте правильне харчування. Якщо ви зробите це своєю звичкою, що приносить користь і вам, і вашому здоров'ю, то ніяке застілля, ніякі друзі та рідні не зможуть схилити вас на свою сторону, тому що в першу чергу ви будете думати про собі і керуватися тільки особистим вибором.
6
Запишіться на одиночні танці. Це приголомшливий метод знайти і зміцнити зв'язок зі своїм тілом, духом і душею. Саме в танці головним завданням є думання тільки лише про собі і музиці. Це може бути стрип-пластика або імпровізація, але тільки той танець, де все залежить від вас, де ви зможете повністю відчути себе і своє тіло. Саме таке цінне стан важливо зберігати і в звичайному житті.
7
Коли вас просять про щось, дивіться на це не тільки як на односторонню допомогу, де ви лише використовуєте як знаряддя. Знайдіть плюси в будь-якій ситуації, попросіть про щось взамін або розвійте завдяки виконаному справі якийсь навик. В такому випадку ви не будете відвернуті від усього світу і вважатися страшним егоїстом, і при цьому повною мірою зумієте дотримати всі свої інтереси.