Як відновити втрачену карту.

При втраті банківської картки у її власника виникає безліч питань про те, куди повідомити про пропажу і що робити далі. Між тим, панікувати і турбуватися не варто. Щоб вашою карткою ніхто не міг скористатися, необхідно в першу чергу якнайшвидше повідомити банк, в якому ви отримували карту , про втрату.
Інструкція
1
Як правило, всі великі банки мають «гарячу лінію». Їй можна скористатися, якщо ви виявили пропажу в неробочий час, коли немає можливості звернутися до філії банку, де ви обслуговуєтеся. Тому обов'язково майте під рукою номер телефону вашого банку або служби екстреної допомоги. При зверненні в останню запитаєте ім'я та прізвище оператора, а також запишіть час звернення. Добре, якщо є можливість прийняти факс для підтвердження блокування карти.
2
Якщо вашу карту вкрали, то крім звернення в банк, необхідно написати заяву про злочин до правоохоронних органів. У ньому слід викласти факти, які вказують на вчинене діяння. Ваша заява повинні зареєструвати, видавши на руки квитанцію. У ній зазначаються дані звернувся, номер заяви, а також дані співробітника, який прийняв його.
3
Якщо гроші з рахунку все ж були вкрадені ось тут і може знадобитися папір, що підтверджує блокування рахунку. В цьому випадку ви маєте право вимагати у банку повернення зниклої суми. При цьому вам необхідно надати відомості про те, що б зверталися до правоохоронних органів із заявою про пропажу, а також в екстрену службу з проханням про блокування картки.
4
Банк після проведення відповідних перевірок здійснює перевипуск карти. Гроші з рахунку ви зможете зняти за місцем відкриття рахунку, тобто в тому відділенні або філії, де ви отримували банківську карту . Для цього потрібно з'явитися особисто і мати на раках паспорт. Зазвичай нову карту можна буде отримати через 10-14 днів після звернення.