Як поміняти глушник.

Під час руху автомобіль з несправним глушником чути здалеку, дратуючи своїм ревом, як власника, так і інших учасників дорожнього руху. При виникненні подібної несправності звук роботи мотора машини починає нагадувати гуркіт трактора з колгоспного двору. І в автомобіліста з'являється непереборне бажання швидше замінити глушник .
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм - 2 шт.,
  • - новий глушник,
  • - кільце ущільнювача.
Інструкція
1
Система відводу відпрацьованих газів від двигуна автомобіля складається: з прийомних труб, двох проміжних резонаторів і глушника, який в даному випадку вимагає заміни.
2
Для виконання ремонтних робіт, пов'язаних із заміною прогоріла деталі на новий глушник , автомобіль поміщається на оглядову яму, на якій знизу откручиваются болти, що стягують з'єднувальний хомут, в порожнині якого здійснюється ущільнювальне зчленування глушника і вихлопної труби.
3
Викрутивши два болта ключем на 13 мм, хомут знімається, і з зчленування витягується ущільнювальне метало-азбестове кільце. Спочатку демонтажу отгибается металевий "язичок" на кронштейні переднього кріплення глушника.
4
Потім, піднявши руками демонтується деталь, глушник виводиться з кронштейнів заднього і переднього кріплення.
5
Старий, прогорілий глушник відправляється в металобрухт, а на його місце встановлюється нова деталь, яка монтується в систему відводу газів за допомогою стяжного хомута і уплотнительного, жароміцного кільця.
Корисна порада
Під час придбання нового глушника в роздрібній мережі, звертайте увагу на його розміри і спосіб кріплення. Не виключена ймовірність, що купите модернізовану запчастину, яку не вийти встановити на штатне місце.