Як вибрати хостинг для сайту.

Стабільність сайта , його безперебійну роботу і швидке завантаження забезпечує хороший хостинг. Багато починаючі сайтобудівники користуються безкоштовним хостинг ом для розміщення своїх перших сайтів, але приходить час, коли функцій і можливостей такого хостинг а починає не вистачати. У такі моменти гостро встає питання про те, як вибрати хостинг, відповідний ціною і якістю.
Інструкція
1
Вибрати хостинг допоможуть авторитетні незалежні форуми, на яких обговорюється якість послуг, надаваних хостинг -компанієй. Там містяться відгуки не тільки задоволених веб-майстрів, а й скривджених клієнтів. Зазвичай через форуми можна дізнатися, як той чи інший хостинг -Сервис відповідає на питання клієнтів, який рівень техпідтримки, чи виникають проблеми з переносом сайта або оплатою. Відразу ж викресліть із списку хостинг ов для вибору ті сервіси, які пропонують необмежену кількість підключаються доменів та/або величезний обсяг дискового простору за низькою ціною.
2
Сам хостинг повинен бути зрозумілим. Управління на сайті хостинг а має бути інтуїтивним, нічого не повинно викликати питань. Зверніть увагу на дизайн, способи оплати, відгуки на спеціалізованих сайта х, клієнтів компанії.
3
Визначте, скільки місця вам буде потрібно для CMS і матеріалів: фото, відео, різних файлів. Якщо ви робите блог на WordPress, сам дистрибутив займе не більше 40 Мб, для файлів вистачить 200-300 Мб. Новинний портал вимагає завантаження відео та подкастів - вам знадобиться не менше 1-2 Гб місця під сайт. Якщо ви робите відеопортал, можливо, вам взагалі знадобиться сервер, а не хостинг.
4
Якщо ви збираєтеся робити не один сайт, подивіться, скільки квот пропонує тариф. Деякі тарифи обмежують творця сайта 2-3 сайта ми на аккаунт, інші ж пропонують прикріплення 100 і більше сайтів. Якщо вам потрібно зробити форум і прикріпити його до сайту, зверніть увагу на можливість створення субдоменів.
5
Важливим показником є uptime і час відгуку (пінг) хостинг а, а також доступність IP-адрес. Це впливає на доступність сайта в різних містах і швидкість завантаження сторінок.
6
Після реєстрації пробного періоду перевірте панель управління (адмін-панель). Вона повинна підходити вам. Якщо щось не влаштовує, краще відразу покинути хостинг
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що деякі слаборозвинені сервіси обмежують трафік. Якщо ви робите великий сайт, який буде відвідувати більше сотні осіб на добу, вам знадобиться хостинг з необмеженим трафіком.
Корисна порада
По можливості, вибирайте хостинг без реклами на вашому сайті.