Як вставити особа в шаблон онлайн. потрібно вставити особа Як і де онлайн.

Якщо вам хочеться побавитися і здивувати своїх друзів, показавши їм свою фотографію в образі знаменитості або кіногероя, ви можете використовувати широкі можливості фотомонтажу на онлайн-ресурсах , де для створення оригінальних фотографій вам не буде потрібно знання фотошопа.
Інструкція
1
Спробуйте популярний безкоштовний сайт www.loonapix.com. Виберіть в меню на головній сторінці російську мову і перейдіть в розділ «Ефект с особою», натиснувши кнопку «Вбудувати обличчя». На новій сторінці вам буде запропоновано завантажити з комп'ютера своє фото, або вказати посилання на вашу фотографію в інтернеті. Використовуйте якісний знімок, де ви зображені анфас. Після завантаження фото виберіть шаблон з декількох категорій. Вирівняйте, розмір, яскравість і колірну гамму вашого знімка за допомогою кнопок меню і збережіть отриманий результат.
2
Можна використовувати ще один аналогічний онлайн-сервіс www.faceinhole.com. Не дивлячись на те, що ресурс англомовний, робота з ним не викличе труднощів, оскільки інтерфейс простий і зрозумілий. Вам потрібно вибрати шаблон в одній з категорій, зарахуємо в самому шаблон е натиснути кнопку Upload і завантажити своє фото з комп'ютера. Після цього відрегулюйте положення і розмір знімка, щоб збіглися всі розміри, підберіть колір і яскравість і збережіть фотографію, натиснувши кнопку Save. При бажанні ви зможете відразу ж опублікувати фото в одній із соціальних мереж.
Пакет редакторських програм від Adobe, зокрема відома програма «Фотошоп», дозволяє не тільки творити чудеса і створювати шедеври. Є ряд поширених завдань, які регулярно виникають перед дизайнерами, фотографами, редакторами. Одна з таких задач - вставка людських осіб в шаблон з костюмів для друку на документи.
Інструкція
1
Шаблони жіночих костюмів, суконь, чоловічих класичних «трійок» з різними краватками та сорочками можна знайти як на платних фотостоках (Shutterstock.com, istock.com), так і на безкоштовних ресурсах (Allpolus.com, Photoshop-shablon .ru, Olik.ru). Скачайте файл у форматі psd (стандартний для «Фотошопа»), являє набір графічних елементів, пристосованих для редагування і розташованих на різних шарах.
2
Відкрийте Adobe Photoshop. Якщо у вас ще немає цієї програми, ви можете встановити умовно-безкоштовну версію (працюватиме 30 днів) з сайту Adobe.com.
3
Виберіть в меню розділ «Файл», пункт «Відкрити» і відкрийте в різних вікнах шаблон костюма і фотографію з людиною, особа якого потрібно додати в колаж.
4
Спочатку виріжте особа з фотографії. Для цього скористайтеся інструментами Zoom («Збільшення», для деталізації), Magnetic Lasso («Магнітне ласо», необхідно для виділення області обличчя) і Lasso (для корекції виділення). Інструмент Move знадобиться для захоплення і перенесення особи. Шар з перенесеним особою автоматично створиться «Фотошопом» на колажі.
5
Подгоните розміри. Для цього використовуйте інструмент Free Transform («Вільна трансформація»). Затисніть клавішу Shift при трансформації - це дозволить зберегти пропорції.
6
Приховати непотрібні шари (з краваткою, сорочкою або фоновим візерунків) ви можете, клікнувши по «оці» зліва від елементу палітри Layers («Шари»). Якщо потрібно не прибрати елемент цілком, а залишити його значущу частину (наприклад, заховати частину краватки під костюм), перемістіть один шар під іншою. Шар, що розташовується в самому верху палітри Layers, відображається цілком.
7
В кінці роботи збережіть результат. Натисніть Save as ... з меню «Файл». Стандартний формат збереження фотографій - jpeg.