Як прикрасити зал на весілля.

Збираючись одружитися, багато пар ретельно прораховують бюджет торжества і будь-який спосіб заощадити зустрічають на «ура». Одним з таких варіантів є самостійне прикраса банкетного залу . І тут все, що вам потрібно - це фантазія.
Інструкція
1
Звичайно, жодне свято не обходиться без повітряних куль самих різних забарвлень і форм. З них можна зробити гірлянду і прикрасити зал, а можна просто розвісити. А якщо ви зв'яжете кулі стрічками, цю виглядатиме не гірше, ніж гірлянда хорошої фірми.
2
Намалюйте кілька плакатів зі словами привітань, голубами і лебедями. Можна намалювати ваші побажання і малюнки до них, якісь весільні жарти, кричалки і напуття. На найбільшому і центральному можна помістити фотопортрети молодят, прикрасити навколо великими паперовими поцілунками і квітами.
3
Прив'яжіть до стільців нареченого, нареченої і свідків кульки, так само можна прикрасити і стільці гостей (краще через одного). Якщо ви думаєте, що кульки будуть заважати гостям, можна просто перевити спинки стільців стрічками і по краях зав'язати пишні банти.
4
Можна вирізати з щільного картону багато - багато великих сердець (розміром приблизно з аркуш А4), наклеїти зверху рожеву або червону гофровану папір, і викласти з цих сердець одне велике серце на центральній стіні або ж розклеїти по всьому залу.
5
Якщо бюджет дозволяє, зробіть від входу до місця, де сидітимуть молоді, доріжку з пелюсток троянд. Крім того, кошик з квітами можна поставити в центральний кут залу . А можна його прикрасити великим букетом з повітряних кульок.
Корисна порада
Як би ви не прикрасили банкетний зал для весільного торжества, пам'ятайте, що молодятам важливіше ваш гарний настрій, бажання брати участь в конкурсах та іграх і щирі побажання.