Як закачати фото в телефон.

Стандартних зображень для заставки в телефоні часто буває недостатньо, щоб передати наш настрій. У багатьох на заставках мобільних телефонів встановлені фотографії коханої людини, рідних, близьких, кумирів. Так як же закачати фото в телефон для перегляду і установки на заставку?
Інструкція
1
Щоб фотографія виглядала чітко, дізнайтеся дозвіл екрана вашого мобільного телефону і змініть дозвіл картинки. Для зміни дозволу зображення знадобиться будь-який графічний редактор - Photoshop, Paint.Net, ACD SeeSystem і т.д. Наприклад, якщо дозвіл екрана вашого телефону дорівнює 480x800, маленькі картинки виглядатимуть розпливчасто, а великі варто обрізати по такому ж формату.
2
Після того, як фото прийняло потрібний розмір, його потрібно передати на телефон з комп'ютера через USB-шнур або через Bluetooth-з'єднання. Якщо в телефоні є карта пам'яті, її можна встановити в картрідер комп'ютера або ноутбука.
3
Після підключення мобільного телефону до ПК, комп'ютер побачить телефон або карту пам'яті як новий пристрій у розділі «Мій комп'ютер». Зображення зберігаються зазвичай на карті пам'яті. Папка з зображеннями найчастіше називається "Image", "Photo" або "Picture". Туди і потрібно скопіювати улюблену картинку.
Корисна порада
Якщо ви власник iPhone, так закачати фото в телефон не вийде, т.к. у iPhone закрита операційна система. Вам потрібно буде завантажити на комп'ютер програму iTunes, встановити її, запустити і вибрати в верхньому меню «Файл» - «Додати медіа». Після чого перед вами з'явиться «провідник», в якому ви повинні вибрати потрібну папку і файл із зображенням. Після цього налаштуйте синхронізацію і виконайте її. Картинка з'явиться у вашому iPhone.