Як побудувати готель ?

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися туристичним бізнесом, то, можливо, вам не обійтися без споруди невеликого готелю. Створення нового готелю являє собою непростий і багатоступінчастий процес. Що слід враховувати при будівлі готелю?
Інструкція
1
Все сторони організації готелю слід враховувати в сукупності: попит та конкурентне середовище, рівень комунальних платежів, вартість оренди земельної ділянки, тип готелю і багато іншого.
2
Перш ніж прийняти зважене рішення про будівництво готелю, необхідно виконати послідовний ряд дій. Не виключено, що в ході аналізу ринкової ситуації ви приймете рішення про те, що будівництво готелю з урахуванням ваших обставин буде нерентабельним. Детально вивчіть ринок, щоб переконатися в тому, що інвестиції в готельний бізнес будуть виправдані, і ринок готовий прийняти новий об'єкт.
3
Оберіть самий підходящий тип готелю, орієнтуючись на максимальну ефективність. Тип готельного продукту повинен задовольняти наявний попит найбільш вигідним чином. Для визначення типу готелю буде потрібно провести деяку передпроектну підготовку, яка починається з маркетингового дослідження.
4
Зберіть інформацію про поточний і минулому стан ринку та стан конкурентів. Ефективно експлуатація готельного об'єкту може здійснюватися приблизно протягом 20-40 років. Довгостроковий аналіз вимагається для встановлення тенденцій у галузі, пов'язаних зі стабільністю ринку, перспективами його зростання або занепаду.
5
Дослідження ринкової кон'юнктури засновані на оцінці попиту і пропозиції. Для цілей створення готелю пропозицією буде наявність матеріалів для її будівництва, а попит визначається числом туристів, які відвідують район, де планується побудувати готель.
6
Після проведення маркетингового дослідження належить визначити тип готелю, який впишеться в ринкові і місцеві умови. Не слід поспішати зі створенням унікального і незвичайного готельного продукту, який зажадає настільки ж «незвичайного» споживача. Новизна продукту лише на час може відтягнути на себе частину споживачів, які згодом напевно повернуться до випробуваних видам послуг, пропонованим конкурентами.
7
Найбільш удачливі власники готельного бізнесу, як показує досвід, пропонують якісний продукт за відповідну ціну. Набір послуг зовсім необов'язково повинен бути скороченим. Що знаходиться в центрі міста готель з повним сервісом може не розташовувати вибором барів, але здатна компенсувати їх відсутність додаткової площею номерів.
8
Важливе місце у визначенні типу майбутнього готелю займає аналіз транзитних поїздок і цільових груп споживачів. Звертайте увагу на сезонність поїздок.
9
Вибір місця для готелю не в останню чергу визначається конкурентним оточенням, особливо рівнем їх цін і сезонної завантаженістю. Передбачуване місце повинне враховувати близькість генераторів попиту, транспортних магістралей, ресторанів і розважальних закладів.
10
Місцезнаходження готелю повинно забезпечувати його доступність і хороший огляд. Чи буде добре видна вивіска готелю? Чи зручний під'їзд з боку центральної магістралі? На ці питання вам необхідно відповісти ще до початку будівництва. Пам'ятайте, що вірний вибір місця для спорудження готельного комплексу в чому визначає успіх підприємства.