Як виростити ялинку вдома. Як виростити ялинку в домашніх умовах.

Виростити новорічне дерево в домі під силу кожному! Для того, щоб зелена красуня почувалася комфортно в домашніх умовах, необхідно дотримуватися кількох простих правил.
Інструкція
1
Ялинку в домашніх умовах можна виростити двома способами - з насінини і саджанця. Саджанець можна придбати в розпліднику рослин або в ботанічному саду.
2
Щоб виростити ялинку з насінини, необхідно зібрати в лісі насіння ялини. Кращий час для збору - осінь. Якщо ви хочете виростити блакитні ялини, то найкращий час для збору насіння цього сорту - лютий.
3
Після збору насіння необхідно помістити в воду на три дні. Насіння повинні набрякнути, після чого їх можна висаджувати в землю.
4
Насіння необхідно посіяти в ящики або горщики. Землю найкраще взяти під тими деревами, де ви зібрали насіння. Глибина посадки - не більше 5 мм. Сходи повинні з'явитися через 20-30 днів після засеіванія.
5
Можна також винести горщики з насінням на вулицю. Якщо все складеться вдало, то посіви почнуть прокльовується вже під снігом, і з настанням весни ви зможете побачити молоді сходи.
6
Буває так, що в перший рік насіння не проростає. Не поспішайте викидати ящики, так як прокльовування рослин можливо в наступному році.
7
Щойно ялинки проростуть, необхідно приділити особливу увагу світла і поливу. Пам'ятайте, що хвойні не люблять інтенсивне світло, від нього вони жовтіють і в'януть. Найкращий варіант для молодих дерев - розсіяне світло.
8
Маленькі їли потребують регулярного обприскуванні, поливати їх у цей період не обов'язково, так як надмірний полив може привести до загнивання рослин.
9
Зміцніле деревце можна переводити на "дорослий" режим: рясно поливайте його (приблизно раз на три дні) і стежте за тим, щоб у приміщенні, де росте ялинка, було прохолодно.
10
Через два-три роки ялина можна пересадити в сад, де вона продовжить радувати ваше око, адже в природі ці дерева можуть доживати до 300 років і досягати у висоту 40 метрів!