Як привітати з новосіллям.

Коли сім'я заїжджає в нове житло, ця квартира стає центром тяжіння для всіх родичів і гостей, і подивитися, як облаштувалися новосели, збираються всі друзі. А господарі раді кожному доброму слову і теплому побажанню. Як же привітати новоселів, щоб не вдарити в бруд обличчям, а розділити радість зі щасливчиками.
Інструкція
1
не постесняйтесь дізнатися заздалегідь, чого не вистачає вашим друзям в новій квартирі. Якщо це дорога річ, ви можете скинутися з іншими і подарувати цю річ спільно. Або просто вручити гроші, щоб господарі могли самі придбати те, що їм потрібно.
2
Якщо ви вирішили вибирати подарунок самостійно, виходите з принципу практичності: репродукція голландського натюрморту 17 століття, звичайно, буде красиво виглядати в кухні господарів, але якщо у них немає, наприклад, мікрохвильової печі або при переїзді розбилися келихи, то навряд Чи вони щиро зрадіють вашому подарунку.
3
Якщо ж ви йдете на новосілля до сім'ї, у якої все є, подаруйте символічний подарунок для створення сімейного затишку - свічки, картину, подушки на диван або килимки на табурети. Якщо рукоділля для вас не порожнє слово, можна вишити той же натюрморт і подарувати.
4
Не забудьте про нематеріальну частину поздоровлення. Придумайте веселий віршик, про те, як довго ваші друзі чекали цю квартиру і як ви щасливі, що вони нарешті змогли її придбати. Заспівайте пару куплетів пісні про будинок, і побажайте новоселам щастя та процвітання. Якщо ви творча людина, розіграйте жартівливу казку про трьох поросят, залучіть в неї господаря квартири. Мораль - що їх новий будинок найміцніший у всьому місті і найміцніший. Можна вбратися домовенком, який прийшов на свято. Нехай задає господарям і гостям каверзні питання, а потім пообіцяє, що буде оберігати новоселів і їх житло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8Azhi0nnN5Q